Sari la conținut
Forum Roportal
danyel8

WarCraft 3 FT

Postări Recomandate

presupun ca multi dintre voi va jucati sau va-ti jucat renumita harta dota allstars

 

pe aici puteti sa va spuneti parerea despre harta,ce eroi va plak etc . :spiteful:

 

 

 

HF HF HF HF

Editat de danyel8

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

WoW ce multi au postat :blink: sparg eu gheata ...

 

Deci dota e o plansa f buna de war FT eroul meu preferat n'aix :good: dap putin cam dezmembrat urat cocosat , are handicapul de strenght adica incepe cu mai multa agilitate dar ... nu ma complic cu zeci de mii de magii si mana , am life steal am frenzy am poison + slow si am rage sa dau mai tare , la inceput mi o iau dar dupa ce ma fac mare rup si 4 eroi deodata :o: (tested :o: ) hmmm ce sa mai zic astept sa aduca noi idei la plansa nu numai eroi si iteme chit ca iteme nush daca au bagat noi ci si locuri npcuri noi ......... oricum e bine si asa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vad cati au auzit de renumita harta :yes: .. mai joc si eu din cand in cand . Harta asta ma facea sa nu merg la scoala.. si cu n'aix nu ai ce face vs un erou de stun exemplu Terror

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ati vrea informatii multe cat si un forum unde puteti intreba ce si cum gasiti pe http://www.rodota.net/ este o comunitate romana de DoTA care e plina de informatii despre plansa respectiva ( versiune noua , banlist , strategii etc )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×