Sari la conținut
Forum Roportal
danyel8

X-fire

Postări Recomandate

asa nu am citit sa vad daca mai exista o tema cu x-fire asa x-fire e un program care iti arata cate ore te joci pe un joc si mai multe are din cate stiu si un chat :o: (engleza de balta ) asa si el pt asta se conecteaza la un server pe net si nu stiu dc la mine nu se connecteaza am facut cam tot ce stiu eu am scos firewall am luat portu care il foloseste programelul si nu stiu ce sa mai fac DECI DACA MA POATE AJUTA CAREVA AS FI RECUNOSCATOR HELP :spiteful:

Editat de danyel8

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stii, pe site-ul oficial X-Fire ( http://www.xfire.com/ ) este un forum cu sectiune de troubleshooting care trateaza tot felul de probleme legate de functionarea programului.

Majoritatea oamenilor sunt obisnuiti sa primeasca totul mura-n gura...probabil ca le e greu sau lene sa caute pe Google. Noroc si cu Google-ul asta, face si el jumate din munca...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda las ca ii bine rezolv io cumva da in orice caz MULTUMESC DE AJUTOR

si asa pt cunostintele tale generale am umblat cam peste tot si pe pagina oficiala si pe google am cautat , dar asta nu conteaza doar asa ca sa sti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Toate forumurile (sau cel putin cele care se respecta) sunt prevazute cu motoare de cautare (adica un camp de editare cu un butonas de "Search" langa el)

 

Lasa spiritualismul si pune osul la bataie..ca nimic nu e gratis in tara asta !

:doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×