Sari la conținut
Forum Roportal
capshunika

help - sa il sun sau nu?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Imi tot sun prietenul pe mobil si nu raspundeeeeee..Cred ca s-a dus in club,ca era onomastica unui prieten...

ieri ne-am certat un pic..ce naiba sa fac? sa mai insist la telefon? sau sa-l las in plata domnului?...

Editat de capshunika

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi tot sun prietenul pe mobil si nu raspundeeeeee..Cred ca s-a dus in club,ca era onomastica unui prieten...

ieri ne-am certat un pic..ce naiba sa fac? sa mai insist la telefon? sau sa-l las in plata domnului?...

... Poate s-o fi imbatat si el cu tovarasii de pahar, si tu acuma :spiteful: Acum ca e 3 fara 10 dup-amiaza si a avut destul timp sa-si revina, ti-a raspuns?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi tot sun prietenul pe mobil si nu raspundeeeeee..Cred ca s-a dus in club,ca era onomastica unui prieten...

ieri ne-am certat un pic..ce naiba sa fac? sa mai insist la telefon? sau sa-l las in plata domnului?...

Tu sti daca se merita sau nu.........respectul se castiga asa ca daca esti multumita de el......afla ce se intampla cu el......daca nu, sunt destui baieti pe lumea asta :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am 24 de ani

el are 26

m-a sunat dupa aia..se uita la film si nu a auzit telefonul..Dar tot sunt suparata pe el

Mai pe bune acum, scuzele astea le foloseam cand aveam 20 de ani .Vrei sa-i atragi atentia?Nu-l baga in seama vreo doua zile si apoi cand va incerca sa ia legatura cu tine prefa-te suparata(sau chia fii suparata) .Astept sa-mi scrii reactiile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am 24 de ani

el are 26

m-a sunat dupa aia..se uita la film si nu a auzit telefonul..Dar tot sunt suparata pe el

... treaba asta cam miroase-a pute. :spiteful: Scuza-ma ca ma exprim asa! Daca avea si display-ul spart la telefon, poate asa era mai credibil. Dar 4-5 ore sau indiferent cat a durat petrecerea respectiva, nu s-a uitat el la telefon sa-si verifice apelurile pierdute cu atat mai mult cu cat era muzik data prea tare. Parerea mea este tipul a cam slabit legatura cu tine si ar fi bine sa afli de ce! Ori nu te mai place, ori are un complex ori iti ascunde ceva, indiferent ce-ar fi, provoaca-l la o discutie directa intre 4 ochi, iar daca in felul asta se va rezolva, va fi bine, nu se va rezolva nimic, iarasi bine, ii dai papucii inainte sa ti-i dea el tie si mergi inainte... Good luck!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×