Sari la conținut
Forum Roportal
alexx_me

Te poti "indragosti" dintr-un vis

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De fapt, intrebarea este, esti sigur ca e iubire ceea ce simti? :doh:

Ei nu-l mai lua si tu tare asa se pierde saracutul ,crezi ca el stie ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De fapt, intrebarea este, esti sigur ca e iubire ceea ce simti? :doh:

 

 

Nu stiu ce e, dar stiu ca nu ma lasa in pace si nu pot sa scap de sentiment.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu ce e, dar stiu ca nu ma lasa in pace si nu pot sa scap de sentiment.

Ai putea descrie sentimentul? Ai mai simtit vreodata asa ceva? Este intens? Simti ca iti iese inima din piept cand o vezi? Te gandesti non-stop la ea si de aceea esti cu capul in nori? :doh:

Da-ne detalii. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai putea descrie sentimentul? Ai mai simtit vreodata asa ceva? Este intens? Simti ca iti iese inima din piept cand o vezi? Te gandesti non-stop la ea si de aceea esti cu capul in nori? :doh:

Da-ne detalii. :crazy:

Mwuahahahaha nu te lasi:P:P crezi ca el stie ce i sa intampla?

Editat de axl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De fapt ultima oara cand am vazut-o mi s-au inmuiat picioarele si era sa cad. Am un gol permanent in stomac si nu ma pot gandi la nimic altceva, exceptand unele momente(cand cineva face o gluma FOARTE BUNA), dar apoi sentimentul ala vine ca o bomba inapoi...cam atat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mwuahahahaha nu te lasi:P:P crezi ca el stie ce i sa intampla?

Mai, eu nu stiu daca stie, dar il putem ajuta sa afle. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De fapt ultima oara cand am vazut-o mi s-au inmuiat picioarele si era sa cad. Am un gol permanent in stomac si nu ma pot gandi la nimic altceva, exceptand unele momente(cand cineva face o gluma FOARTE BUNA), dar apoi sentimentul ala vine ca o bomba inapoi...cam atat

Nu stiu daca sunt eu cel in masura sa iti dau sfaturi dar zic asa:te duci frumusel la ea ,o iei de manutza sii zici cam asa:auizi tu draga (cum o cheama)uite care-i faza eu sunt topit dupa tine ce zici crezi ca as avea o sansa sa fim impreuna ???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De fapt ultima oara cand am vazut-o mi s-au inmuiat picioarele si era sa cad. Am un gol permanent in stomac si nu ma pot gandi la nimic altceva, exceptand unele momente(cand cineva face o gluma FOARTE BUNA), dar apoi sentimentul ala vine ca o bomba inapoi...cam atat

Este un posibil inceput. Te indragostesti. E frumos sa fii indragostit, dar e foarte dureros cand sentimentul nu-ti este impartasit sau chiar insasi dragostea te face sa suferi.

PS: Sper ca nu te-am descurajat. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De fapt, intrebarea este, esti sigur ca e iubire ceea ce simti? :crazy:

Parerea mea e ca iubirea apare in timp, cand simti ca cel de langa tine iti e aproape, se realizeaza o legatura, ajungi la un moment dat sa comunici doar telepatic.....

 

De fapt ultima oara cand am vazut-o mi s-au inmuiat picioarele si era sa cad. Am un gol permanent in stomac si nu ma pot gandi la nimic altceva, exceptand unele momente(cand cineva face o gluma FOARTE BUNA), dar apoi sentimentul ala vine ca o bomba inapoi...cam atat

Doamne ...astea sunt cele mai frumoase sentimente....eu am simtit chestiile astea cred ca vreo 2 ani, aveam niste goluri imense in stomacel, eram euforica, nici nu puteam vorbi cand ii auzeam vocea....ce frumos :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×