Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Deci ... mi s-a intamplat ceva ciudat. Ieri , am fost cu o prietena de a mea in cimitir la mormantul unui baiat,Cristi , care a murit intr-un accident de masina (Cristi era cel mai bun prieten al varului meu). Ne-am adus aminte ce prieteni erau ei .. si ca a murit atat de tanar, si normal am inceput sa plangem :)). Da... dupa am mers fiecare la casele lor , si eu am avut un vis , cum ca l-as fi intrebat pe Cristi daca ma aude si el mi-a dat un semn . Si prietenei mele chiar i s-a intamplat ceva ciudat. Ii era inchis telefonul , si la 1 noaptea i-a sunat alarma. Si s-a trezit si a vazut un scaun care...se legana.Eu o cred , m-a sunat azi dimineata si mi-a plans la telefon :| . Nu ar avea cum sa inventeze asa ceva...Dar asa ceva nu ni s-a intamplat niciodata.Voi ce spuneti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am avut un vis , cum ca l-as fi intrebat pe Cristi daca ma aude si el mi-a dat un semn .

A fost VIS. Ai visat pentru ca ai fost la cimitir, ai plans, ti-ai amintit de el, ai vorbit despre el, probabil ti-a fost dor de el. Visele fac uneori referinte la ceea ce am trait in timpul zilei si pot exprima dorintele ascunse formate de subconstient.

 

Ii era inchis telefonul , si la 1 noaptea i-a sunat alarma. Si s-a trezit si a vazut un scaun care...se legana.Eu o cred , m-a sunat azi dimineata si mi-a plans la telefon :| . Nu ar avea cum sa inventeze asa ceva...Dar asa ceva nu ni s-a intamplat niciodata.Voi ce spuneti?

 

Se legana pe naiba. :lol: Cel mai probabil si-a ridicat capul brusc de pe perna/pat cand a sunat alarma si ametita fiind de somn si de miscarea brusca, a crezut ca scaunul se leagana, nu imaginea. Plus ca o fi fost si speriata putin, stare care i-a amplificat "vedenia".

Alarma suna si daca ai tel inchis. :roll:

 

Dar no, presupun ca nu te satisfac raspunsurile asa ca iti mai dau unul : va bantuie mortu`! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si alarma telefonului meu functioneaza chiar si cand telefonul e inchis...probabil ca toate sunt la fel...

 

singura creatura/entitate de care imi este teama sunt Eu....inca nu ma cunosc pe deplin, sigur voi mai avea surprize..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×