Sari la conținut
Forum Roportal
Vesta

Misteriosul numar 11

Postări Recomandate

4822: 8+2=10. 4+2=6 care e jumatatea lui 12. 10<11<12. :eek:/>

 

Ca sa nu mai spun ca insusi numarul meu de mesaje: 2720 => 2+7+2+0=11. :roll:/>

 

:lol: Fain. Si editarea mesajului tau apare la 11:12.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E plin internetul de teoria conspiratiei pe tema asta. laugh.gif

Uite o sursa aici.

 

A, OK, daca ai zis-o la misto merge. :D

 

 

"an email was circulated claiming that entering 'Q33 NY', which it claims is the flight number of the first plane to hit the Twin Towers, in Wingdings would bring up a character sequence of a plane flying into two towers, followed by the skull and crossbones symbol and the Star of David. This is a hoax: the flight numbers of the two airplanes that hit the towers were American Airlines Flight 11 and United Airlines Flight 175; the tail numbers were N334AA and N612UA".

 

Asa, deci nu mai aveti nimic sfant! Va bateti joc pana si de teoria conspiratiei !!!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe 11.11.2005 a fost cea mai neagra zi din viata mea, ziua in care am luat o hotarare care mi-a transformat ultimii 7 ani intr-un cosmar ( ca sa folosesc un eufemism).

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe 11.11.2005 a fost cea mai neagra zi din viata mea, ziua in care am luat o hotarare care mi-a transformat ultimii 7 ani intr-un cosmar ( ca sa folosesc un eufemism).

Tu ma sperii cu ce spui. Sper ca macar cosmarul asta sa se fi terminat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa o numerologie, cifra 11, este cifra spiritualitatii, in destin dar si scop in viata.

Sau a evolutiei spirituale.

Tara noastra avea destinul 12, cifra sacrificiului si patimirii.

Apoi aceeasi carticica cumparata de mine dupa un 2 ani, erau cifrele decalate cu o cifra, si dadea tarii noastre 11, cifra spiritualitatii.

Nu stiu ce a fost aia. O greseala de tipar, sau ceva real.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa o numerologie, cifra 11, este cifra spiritualitatii, in destin dar si scop in viata.

Sau a evolutiei spirituale.

Tara noastra avea destinul 12, cifra sacrificiului si patimirii.

Apoi aceeasi carticica cumparata de mine dupa un 2 ani, erau cifrele decalate cu o cifra, si dadea tarii noastre 11, cifra spiritualitatii.

Nu stiu ce a fost aia. O greseala de tipar, sau ceva real.

 

Sunt astrologi care iau ca referinta pentru casa 1, prima zodie calendaristica din an, cea a Capricornului.

Sunt astrologi care iau ca referinta pentru casa 1, prima zodie din zodiac, cea a Berbecului.

Sunt astrologi care calculeaza horoscopul dupa calendarul nou, altii dupa calendarul pe sistem vechi.

 

Oricum, din ce spui tu cred ca a fost o greseala de tipar, pentru ca tot casa 12 este si casa spiritualitatii ( analog Pesti)

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×