Sari la conținut
Forum Roportal
MissEla

Ce ati alege din povesti?

Postări Recomandate

oaaaau.....cred ca as fi decorul...ca el sufera cel mai putin......da cum nu e personaj, hai sa ma hotarasc totusi pentru fat-frumos :o: ca doar el are parte cel mai mult de aventuri :spiteful:

Editat de ginnie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca as vrea sa fiu "Nenea" ala din lampa lui Aladdin, Geniul parca ii zicea, sau duhul lampii, dar numai cu conditia sa-mi pot indeplinii 3 dorinte singur, dupa care mi-as da urgent demisia pe caz de boala.

:spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu,o fetiscana saraca,si frumusica,care se indragosteste de un print,si...invers,si care pana la urma ajunge bogata si traieste pana la adanci batranetii fericita si fara probleme :o: se poate?as dorii la pachet!!una bucata print atunci..restul le am :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu,o fetiscana saraca,si frumusica,care se indragosteste de un print,si...invers,si care pana la urma ajunge bogata si traieste pana la adanci batranetii fericita si fara probleme :crazy: se poate?as dorii la pachet!!una bucata print atunci..restul le am :doh:

 

Hehehe......dar ce ai zice sa fii saraca si frumoasa si sa te indragostesti de un baiat sarac si frumos si sa traiti fericiti pina la adinci batrineti? Sau totusi banii conteaza? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hehehe......dar ce ai zice sa fii saraca si frumoasa si sa te indragostesti de un baiat sarac si frumos si sa traiti fericiti pina la adinci batrineti? Sau totusi banii conteaza? :crazy:

poi,din poveste nu??este asa poveste,in care amandoi sunt saraci??si..traiesc fericiti pina la adinci batrineti??..nah,pana i'mi spui tu povestea!!Eu raman la Cenusareasa :crazy: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×