Sari la conținut
Forum Roportal
arrina28

O carte care merita citita de 2 ori

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Bine v-am gasit pe toti cei din forum!

 

Am stat aproape 2 ceasuri sa va citesc parerile despre Codul lui Da Vinci.

Parerile sunt impartite si asta e foarte bine si firesc.

Eu consider aceasta carte foarte buna din multe puncte de vedere.

Are multe informatii pe care nu le poti gasi usor, este documentata si scrisa inteligent.

Este normal sa aiba o fatada de roman politist pentru ca daca ar fi fost editata sub titulatura de carte religioasa nu cred ca ar fi avut atatia amatori sa o cumpere.

Suntem intr-o era comerciala si daca nu stii sa vinzi un produs si sa captezi atentia asupra lui, mai ales o carte, atunci esti pierdut ca scriitor.

Dar esenta cartii nu este actiunea.

Eu nu judec pe nimeni pentru opiniile sale in privinta acestei carti, insa eu personal am fost foarte captivata si uimita de Codul lui Da Vinci si asta m-a determinat sa caut si alte carti care trateaza aceleasi teme.

Dar sunt greu de gasit, foarte greu.

 

Am o rugaminte mare la voi.

Cine ar putea sa-mi dea si mie colectia lui Dan Brawn, inclusiv Codul lui Da Vinci pentru ca as dori sa-l mai citesc odata.

Mail-ul meu este maggie24arina@yahoo.com

 

Va multumesc anticipat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bine v-am gasit pe toti cei din forum!

 

Am stat aproape 2 ceasuri sa va citesc parerile despre Codul lui Da Vinci.

Parerile sunt impartite si asta e foarte bine si firesc.

Eu consider aceasta carte foarte buna din multe puncte de vedere.

Are multe informatii pe care nu le poti gasi usor, este documentata si scrisa inteligent.

Este normal sa aiba o fatada de roman politist pentru ca daca ar fi fost editata sub titulatura de carte religioasa nu cred ca ar fi avut atatia amatori sa o cumpere.

Suntem intr-o era comerciala si daca nu stii sa vinzi un produs si sa captezi atentia asupra lui, mai ales o carte, atunci esti pierdut ca scriitor.

Dar esenta cartii nu este actiunea.

Eu nu judec pe nimeni pentru opiniile sale in privinta acestei carti, insa eu personal am fost foarte captivata si uimita de Codul lui Da Vinci si asta m-a determinat sa caut si alte carti care trateaza aceleasi teme.

Dar sunt greu de gasit, foarte greu.

 

Am o rugaminte mare la voi.

Cine ar putea sa-mi dea si mie colectia lui Dan Brawn, inclusiv Codul lui Da Vinci pentru ca as dori sa-l mai citesc odata.

Mail-ul meu este maggie24arina@yahoo.com

 

Va multumesc anticipat.

 

o poti descarca de pe net

de aici

 

username: digibook

parola: cartionline

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bun raspuns. Si acum ar cam trebui inchisa discutia....

Daca vrei, putem vorbi :crazy: ...despre Brown? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×