Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 21 minute, Lucia N a spus:

" Femeia iti poate fi si prietena si iubita si, intr-un fel, chiar si copil. Alaturi de femeie nu-ti va fi niciodata frig, urat sau trist, energia sa ne face viata infinit mai buna. In plus, femeile au o calitate uluitoare: ele te pot insufleti sa faci lucruri incredibile. Si, datorita lor, si tu devii mai bun! - Tom Cruise

 

Avand in vedere cum si-a tratat Cruise femeile, nu are dreptul sa zica nimic in privinta asta.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 11 minute, Sherlock a spus:

Avand in vedere cum si-a tratat Cruise femeile, nu are dreptul sa zica nimic in privinta asta.

 

Poate ca si ele au avut partea lor de vina!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atheism is a non-prophet organisation

George Carlin

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

" Cand nu-ti poti realiza visul, nu renunta la el, ci schimba calea pe care ai pasit." 

 ( Confucius )

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

În realitate, tragedia vieţii mele se poate reduce la următoarea formulă: sunt un păgân, un perfect păgân clasic care vrea să se creştineze. Pentru mine, ritmurile cosmice, simbolurile, semnele, magia şi erotismul există mai mult şi într-o formă mai imediată decât problema redemptiei.

Mircea Eliade

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 " Eu cred ca vesnicia s-a nascut la sat. Aici orice gand e mai incet si inima-ti zvacneste mai rar, ca si cum nu ti-ar bate in piept, ci adanc in pamant undeva. " - Lucian Blaga (Sufletul satului)

 

 

"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

" Daca doriti sa dezvoltati o relatie mai apropiata cu Dumnezeu, stati in compania celor care-L iubesc pe El".  - Sri Vasudeva

 

 
 
 
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×