Sari la conținut
Forum Roportal
adicel

ADEVARUL BIBLIC DESPRE 21.12.2012

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dupa Apocalipsa, toti ateii si necredinciosii in Biblie se vor fi trasformat in combustibili fosili. :D/>/>/>/>/>/>/>/>/>/>/>/>/>/>

 

Craciun Fericit si tie!!! Acum stiu daca-mi trebuie o aschie pe foc de unde sa-l iau :crazy:/>

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, desigur. Daca mergi prin paduri, prin pesteri, prin munti, prin salbaticie in unele locuri de pe mapamond este pline de lume care si-au construit vizuine sau adaposturi apocaliptice. Marile metropole incep sa arate ca orase fantoma pustii deja. Si aia care au parasit tot si au plecat "in natura" are bani nu gluma ca sa construiasca adaposturile, sa se aprovizioneze cu de toate cele necesare supravietuirii zilnice pana vine apocalipsa mayasa. Ori asta, ori merg cu arcul si sageti la vanat de mancare prin padure. Deci numai aia cu bani se vor salva, ca altfel daca parasesti serviciul nu prea vad cu ce-si umple matzul pana in Ziua cu Pricina.

 

 

Bine, ma, acum spui?! :eek:/> Credeam ca sunt singura in toata padurea! Acum inteleg de ce e lumina mereu aprinsa la centru SPA! Nici in inima muntilor nu mai am loc?! Nici macar o rapa de 5* nu mai gasesc? :(

 

Bine! o sa-mi pun cortul pe autostrada A1. La cat de plina e de gropi, apocalipsa o sa creada ca a trecut deja pe acolo! :idea:/>

  • Upvote 8

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Craciun Fericit si tie!!! Acum stiu daca-mi trebuie o aschie pe foc de unde sa-l iau :crazy:/>

Daca vrei sa-l iei :crazy: aschia, trebuie sa-l cauti :crazy: in alta parte. :D

Editat de hans

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×