Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

prezenta lui Samson asta ma deranjeaza psihic si daca accept totul....reticientele mele fata de vibrator si parfumul cu gust de guma raman.

Nu trebuie sa accepti decat ceea ce-ti doresti si tu. Nu trebuie sa faci tot ce-i tuna lui, doar sa nu-l pierzi. Fa numai ce simti sa faci si ce vrei sa faci. Asadar intreaba-l direct " maaaaaaah, tu crezi ca-s nesatula sau ce dreaq e cu vibratorul ala??" :lol: Asta daca mai ai chef s-o dai in glume. Daca nu, spune-i cat poti tu de sfios sa si-l bage-n cur ca tu nu-l vrei. Si apoi il parfumezi. Ca nici parfumul nu-ti place. E posibil sa nu mai aibe erectie dupa replicile astea, dar macar intelege ca nu tot ce zboara se mananca.

 

Nu-ti mai fa atatea griji. :)

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu trebuie sa accepti decat ceea ce-ti doresti si tu. Nu trebuie sa faci tot ce-i tuna lui, doar sa nu-l pierzi. Fa numai ce simti sa faci si ce vrei sa faci. Asadar intreaba-l direct " maaaaaaah, tu crezi ca-s nesatula sau ce dreaq e cu vibratorul ala??" :lol:/>/>/> Asta daca mai ai chef s-o dai in glume. Daca nu, spune-i cat poti tu de sfios sa si-l bage-n cur ca tu nu-l vrei. Si apoi il parfumezi. Ca nici parfumul nu-ti place. E posibil sa nu mai aibe erectie dupa replicile astea, dar macar intelege ca nu tot ce zboara se mananca.

 

Nu-ti mai fa atatea griji. :)/>/>/>

 

Asa-i.

Socant cadou ti-a facut . :lol:/>/> Hmm...el isi doreste ca sa intemeiati o familie, asa cum ne-ai spus ca-ti doresti tu? Nu de alta dar sa te surprinda intr-un mod neplacut, din cate ne-ai povestit ca simti tu vis-a-vis de aceste cadouri recente, mai degraba arata ca el cauta ceva motiv de-a iesi din relatia pe care-o aveti. Dar, cu siguranta ca-i doar o impresie de-a mea si sper ca nu te vei supara ca am zis. Este minunat sa te surprinda barbatul cu fel de fel de cadouri(fie ele si jucarii erotice) dar ceva care sa te incante si eventual sa cumparati impreuna treburi de-astea, nu sa te "surprinda" cu ceva care este evident (din ceea ce ai scris) ca numai surpriza placuta pentru tine nu este.

Dupa parerea mea este cazul de-a discuta cu el urgent chestiunea cu alegerea acestui gen de cadou pentru tine.

Editat de LuciaD
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

parfumul cu gust de guma ...

 

Nu e ceva condiment pentru oral sex acel parfum de guma???

 

eu cred ca nu stie cum sa iti spuna dar are o fantezie mai veche de a se imbraca intr-o rochita cu gauri, mini tanga si eyepatch. dupa care ar vrea probabil sa il prinzi cu catusele de pat ca in filme si sa il satisfaci cu vibratorul...

 

Cautam raspunsul cu toti ... iata vocea iluminatorie!!! la asta nu m-am gandit insa ai dreptate, s-ar putea ca-i place si cantecul francez

L'amour A l'envers ... "Par devant, par derriere, de toute les mani

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eventual sa cumparati impreuna treburi de-astea, nu sa te "surprinda"

 

 

Iar asemenea cadouri si eu stiam ca se aleg IMPREUNA nu dupa cum ii dicteaza mintea unuia din cuplu.

ASTA ESTE CEL MAI DERANJANT.

 

Nu e ceva condiment pentru oral sex acel parfum de guma???

 

Nu ,nu ,ii un parfum care miroase intr-un hal aiurea.

Cred de peste un an de convietuire si-a cam dat seama ca prefer un gura de coniac pt 'omorarea' gustului.

 

spune-i cat poti tu de sfios sa si-l bage-n cur ca tu nu-l vrei. Si apoi il parfumezi. Ca nici parfumul nu-ti place. E posibil sa nu mai aibe erectie dupa replicile astea, dar macar intelege ca nu tot ce zboara se mananca.

 

Cred ca exact astea mi-au trecut prin minte si apoi m-am gandit sa tac ca non-erectia il tine cativa ani.....sensibili pestii astia.

 

De fapt am intrebat daca lipseste ceva din viata noastra si a zis ca nu.

Problema poate fi ca in ultimele doua luni eu m-am carat acasa ca nu imi place aci in no man`s land - strainezia si acum am acceptat sa revin numai asa ca ma ruga si rezulta ca avea fantezii sa ma vada imbracata in de-alea.

De imbracat ma imbrac, insa cu Samson se poate imprieteni el.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Problema poate fi ca in ultimele doua luni eu m-am carat acasa ca nu imi place aci in no man`s land - strainezia si acum am acceptat sa revin numai asa ca ma ruga si rezulta ca avea fantezii sa ma vada imbracata in de-alea.

De imbracat ma imbrac, insa cu Samson se poate imprieteni el.

Adica aceste cadouri ti le-a oferit dupa doua luni de despartire sau am inteles eu gresit?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fii extrem de sincera cu el si nu-l ierta de ce esti si de ce simti.

 

Eu intotdeauna am avut de suferit din cauza sinceritatii mai fruste asa....ceea ce credeam eu ca este ok formulat, rezulta ca era jignitor si nu vreau sa il jignesc spunand ca eu - in parerea mea sincera - mai bine cu banii aia lua in inel sau un lantisor sau o bratara, ca ieseau vreo 2-3 grame de aur- sau si mai bine mergeam in tara o zi sa vizitam ceva.

 

Inteleg si ma maguleste faptul ca isi imagina ca ce bine stau alea pe mine, de fapt nu prea bine in mintea mea,dar nah, - insa in sex ceea ce imi provoaca neplacere nu am acceptat si nici nu voi accepta chiar daca se supara, eu nu mi-am cladit relatia pe minciuni, pe prea dese compromisuri si am facut intotdeauna un climat sa ii fie usor sa zica daca il deranjeaza ceva.

 

Ma gandesc cu ciuda de cate ori i-am cumparat ceva de oriunde, imi era asa groaza ca poate nu ii va placea sa poarte - ma limitam la bluze,pantaloni si elemente de garderoba- ma asiguram cu vanzatoarea ca pot returna produsul in caz ca nu ii place. Iar parfumuri si elemente de toaleta, am considerat ca trebuie sa placa in primul rand nasului sau.

Dar cum stiu ca este un sensibil, nu vreau in primul rand sa il jignesc cu ceva ce este un lucru marunt.

 

DOVADA CA STIE CA A CAM CALCAT PE BEC, ESTE CA ASEARA APARU ACASA CU UN BUCHET DE TRANDAFIRI, CEEA CE ESTE CAM DEMULT IN MINTEA SA UN FEL DE "uite vine un sol de pace/ c-o naframa in varf de batz" :crazy:

 

Adica aceste cadouri ti le-a oferit dupa doua luni de despartire sau am inteles eu gresit?

 

pai nu era o despartire despartire, eu pur si simplu am mers acasa ca ma plictiseam in aici, in strainataturi. Adica nah, vroiam acasa si de buna discutie am plecat si vorbeam seara de seara pe Skype,numai ca nu eram aici. Mi-a oferit cadourile dupa 2 luni de pauza.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai nu era o despartire despartire, eu pur si simplu am mers acasa ca ma plictiseam in aici, in strainataturi. Adica nah, vroiam acasa si de buna discutie am plecat si vorbeam seara de seara pe Skype,numai ca nu eram aici. Mi-a oferit cadourile dupa 2 luni de pauza.

 

Pai atunci se justifica aceste cadouri. Ti le-a daruit ca sa nu te mai plictisesti acolo si sa nu mai pleci de langa el. :lol:

 

Dar cum stiu ca este un sensibil, nu vreau in primul rand sa il jignesc cu ceva ce este un lucru marunt.

Observ cata grija ai sa nu sufere pestisorul tau sensibil. :) Am avut si eu un iubit pestisor si n-am tinut cont deloc de sensibilitatea lui nativa. Am facut numai ce am simtit si am spus tot ce am gandit mereu. De multe ori din cauza acestei atitudini a mele suferea intr-un mod evident. Si ce crezi? In loc sa fuga de mine ca de dracu, abia m-am scapat de el. :lol: Dupa despartire m-a mai hartuit cam 1 an si multi ani dupa acest an, daca ne intalneam intamplator, inca ma mai cerea de nevasta. :lol:

 

Deci parerea mea este sa nu-i mai sufli atata in solzi. :D

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Kilkoano, da' nu mai fi, bre, asa pudica.. :lol:

 

P.S. vezi ca pestii au o latura extrem de perversa, pe care le e rusine sa o dezlantuie si, daca le deschizi usa asta, pe urma sunt dispusi la orice in ce priveste sexul. :haha:

Editat de Amarena
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×