Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ziulica,

 

As vrea sa vad si eu ce crede lumea de urmatoarea situatiune....

Iubitul meu peste- de zodie- imi face o surpriza.....da boala cumparaturilor in el. A cumparaturilor de sextoys. Eu nu am fost in teorie niciodata reticienta la idee,dar amu cand is cu toate in traista,zau ca am un uyfuew6f7t sentiment. Este vorba de:

1. o pereche de chilotei care numai ca nu i-as chema chilotei, o rochie de plasa de prins peste. Recte fishnet. Asa,nefiind eu maxim de slabutza tinzand catre partea mai grasa , ma gandesc cu groaza ca va trebui sa le port. Daca era vorba sa aleg je,ma vedeam in totul si cu totul altceva.

2. Niste catuse cu puf si desigur din aia de iti acoperi ochii. Ultimii pot fi buni cand nu pot dormi daca e lumina in camera.

3. Desi eu nu m-am plans vreodata de barbatia lui, UN VIBRATOR. Care este 'cam mare' dupa aprecierea mea. Si eu is foarte satisfacuta de dimensiunea lui average, nu am zis niciodata ca as fi impotriva vibratoarelor - desi nu am posedat pana acu unul- apoi nici nu am exprimat vreo dorinta expresa in a avea asa ceva.

4.Un parfum cu un miros indoielnic ce bate a guma de mestecat, ok, ii finutz,dar este dulceag, iar eu iubesc mirosurile fresh, esente tari, nu mirosuri de vanilie si capsuna.

 

Eu, dupa cum a tot declarat il iubesc mult si ma incanta ideea lui de a ne aprinde/condimenta viata erotica,numai ca eu nu gasesc ca avea nevoie de condimente. Plus tot ansamblul (rochie de plasa, chilot ata, vibrator 'mai mult decat el', catuse si eyepad) este sincera sa fiu kitschos. Eu nu vreau sa ii jignesc gustul si sunt foarte nediplomata pentru zodia pestelui....nu ca nu le-as incerca,da` ma face sa imi pun intrebari:

- oare numai eu le vad altfel? is sexi alea?

- este nemultumit de viata noastra erotica? de 'marimea' lui?

- este totul un semn bun?

 

CUM SE CUMPARA CADOURI DE ASEMENEA NATURA?

Editat de Kilkoana
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand: sa le porti sanatoasa ;)/>

 

In al doilea rand: ca sa nu fii kitschoasa, nu le purta/folosi pe toate o data.

 

 

Eu, dupa cum a tot declarat il iubesc mult si ma incanta ideea lui de a ne aprinde/condimenta viata erotica,numai ca eu nu gasesc ca avea nevoie de condimente.

 

Aici nu inteleg: ori te incanta ori nu?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu le-as incerca de as fi in locul tau :yes:

dupa mi-as exprima parerea sincera: mi-a placut ori ba.

cat despre cum iti vin chiloteii sau rochita plasa lasa la aprecierea lui, stii tu vorba aceea: " nu-i frumos ce-i frumos, e frumos ce-ti place" - poate ca el sa te vada intr-adevar sexy asa. :roll:

pfff, de cand ma bate si pe mine gandul sa achizitionez niste "jucarii" dar intrand pe net, recunosc ca multe "accesorii" nici nu stiu la ce folosesc :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu as zice sa te bucuri si sa le porti cu placere. Exista o vorba "nu toata ziua tocana mai vrea omul si o friptura" asa ca eu spun sa intri in joc.. :P

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

- oare numai eu le vad altfel? is sexi alea?

Depinde cum arata toate.

Daca rochia de plasa si chiloteii arata asa, mie imi par f sexy.

rochie-plasa-neagra_0_4559.png

- este nemultumit de viata noastra erotica? de 'marimea' lui?

Poate e doar curios sa experimenteze cu tine si asta, nu inseamna neaparat ca este nemultumit de viata voastra sexuala( sau ca nu se mai simte atras de tine si ai nevoie de accesorii) sau ca este plictisit(rutina) .

De marime poate crede ca esti tu nemultumita, de aia o fi luat un vibrator mai mare. Sau poate l-a luat pentru el .:lol: Cel mai bine ar fi sa il intrebi pe el care a fost rationamentul cand a facut aceasta achizitie.

 

- este totul un semn bun?

Poate fi considerat un semn bun daca a actionat din curiozitate, pentru ca nu a mers la alta sa-si satisfaca aceste nevoi. Dar poate fi considerat si un semn rau daca a facut-o din alte considerente.

 

Cam asa vad io treaba, dar nu-i musai sa zic bine. :) Asta e doar parerea mea. :)

 

Iti doresc sa fie de bun augur aceste noutati! :flowers:

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Daca rochia de plasa si chiloteii arata asa, mie imi par f sexy.

 

 

 

 

dar si domnisoara e sexy indiferent cum s-ar imbraca :jester:/>

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rochita nu arata chiar asa, asta are o taietura mai buna.

Amu cat de kile, sunci si alte cele.....daca lui o sa ii para sexy, cine is io sa ma .... in gustul omului...potrivit OMS nu is in partea obeza, dar daca in loc de BMI 24 as fi 22,poate ca era mai bine.

 

Eu ma bucur de ele sau oarecum stiu si eu... Nu am fost reticienta in nimik, mi-am exprimat intodeauna gusturile,poate ca as trece peste toate, da` sa ma mance cucul daca am avut nevoie de Samson vibratorul. Zau ca stiu cu ce se manca, amu tre sa iau un pic la bord sa ma si simt oarecum libera sa il incerc si zau.......daca mi-l cumparam singura mai intelegeam, dar sa imi cumpere iubitul un vibrator...mai dotat decat el...cu explicatia tipica pestilor "era sale si m-am gandit sa mai comand ceva" din online sigur si cand eu nu eram acolo.

Cred ca sunt genul de cadouri pe care sa le cumperi partenerului cand el este acolo.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rochita nu arata chiar asa, asta are o taietura mai buna.

Amu cat de kile, sunci si alte cele.....daca lui o sa ii para sexy, cine is io sa ma .... in gustul omului...potrivit OMS nu is in partea obeza, dar daca in loc de BMI 24 as fi 22,poate ca era mai bine.

 

 

Din moment ce tie ti-a oferit-o, e clar ca pe tine vrea sa te vada purtand-o :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

De marime poate crede ca esti tu nemultumita,

 

Poate fi considerat un semn bun daca a actionat din curiozitate, pentru ca nu a mers la alta sa-si satisfaca aceste nevoi. Dar poate fi considerat si un semn rau daca a facut-o din alte considerente.

 

 

In mare majoritate a cazurilor, am invatat ca nu tre sa ii analizez lui fiecare gand, ca o sa ajung eu la balamuc....da` ma pot abtine???????

Eu una singura data mi-am exprimat o nemultumire la modul vocal. Nu stiu cum este la voi, dar el pur si simplu a ajuns pe culmile placerii inaintea mea. Si am tras o injuratura intre dinti.... :crazy:/> :crazy:/> , dar eu in secunda doi am dat-o uitarii, nu era orgasmul mega important, oricum in majoritatea cazurilor si chiar si dupa aceea eu termin prima.Noh......am ramas cu impresia ca il traumatiza faza.....dar nu a fost din cauza marimii,Samson este oricum 'prea mare' de gustul meu...nu exclud sa il folosesc cand is singura. Dar e ca un fel de masturbare....cand ii acolo mai am nevoie de asa ceva?

 

Am incercat sa nu fac fite la curiozitatile lui, nu vad motiv sa mearga la alta. Am incercat sa abordez op happy face....desi is o ferma crezatoare in pofta vine mancand, acuma prezenta lui Samson asta ma deranjeaza psihic si daca accept totul....reticientele mele fata de vibrator si parfumul cu gust de guma raman. Daca mai pot 'marita' parfumul, pot da cuiva un vibrator????

 

cred ca totul s-ar reduce usor la ideea.....cum refuzi elegant in vibrator de la iubit? De fapt cum il faci sa nu il folositi?

Editat de Kilkoana
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×