Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Partea proasta la mutatul impreuna este ca atunci cand vine sa se mute femeia, vine doar cu o mana de haine si dupa aia incepe sa vina invazia de te pomenesti ca ocupa toata casa

 

Hai termina... nu tot in sifonier si le tine? Sau ai dat tu numai peste femei dezordonate?

Ce va mai place sa exagerati..

 

Plus ca la un moment dat incepi sa mirosi a femeie pentru ca toate hainele se imbiba cu mirosul ei.

 

Sau poate o fi din cauza ca va spalati hainele cu acelasi detergent :doh:

Asa ceva n-am mai auzit pana acum, traiesc cu un barbat de 11 ani, dar niciodata hainele lui nu au mirosit ca mine.

Gizas.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si pleaca cu camionul.laugh.gif

 

 

Adica si hainele tale au mirosul ei? Vorbim de parfum sau de mirosuri naturale?

Vorbim de parfum.

Nu chiar toate hainele, dar la un moment dat ajungi sa-i simti prezenta in toata casa, inclusiv olfactiva.

 

Hai termina... nu tot in sifonier si le tine? Sau ai dat tu numai peste femei dezordonate?

Ce va mai place sa exagerati..

Sau poate o fi din cauza ca va spalati hainele cu acelasi detergent doh.gif

Asa ceva n-am mai auzit pana acum, traiesc cu un barbat de 11 ani, dar niciodata hainele lui nu au mirosit ca mine.

Gizas.

 

Eu nu imi tin toate hainele in sifonier.

Imi place sa le pun pe patul din ultima camera ca sa le am la indemana sau pe scaune sa stiu unde sunt. yahoo.gif

Femeile au mai multe haine decat barbatii, chiar daca eu ma schimb destul de des.

 

La inceput femeia vine cu o mana de haine si cand vezi ca are doua trei perechi de chiloti, un sutien de schimb, un tricou, o pereche de blugi, o bluzita si o pereche de sosetute te gandesti ca are si ea loc cu tine in vizuina, ba ar mai fi loc pentru inca una, rolleyes.gif/> dar cand incepe sa se desfasoare realizezi ca nu mai e spatiu suficient, plus ca e atenta la orice detalii si vrea sa stie ea tot, chiar daca nu vrea sa lase impresia.

 

Dupa o perioada femeia pune mana si pe buget sau reuseste sa-l valideze intr-o proportie destul de mare, deci ADIO LIBERTATE financiara.

Te mai poti consola ca poti sa bei o bere, sa mananci o pizza sau un corn fara sa stie femeia, dar deciziile importante nu le mai iei singur, chiar daca ai impresia ca asa se intampla.

 

Daca te suna cineva poti constata ca femeile au auzul foarte dezvoltat.

 

Singura scapare pentru barbat este sa se mute el unde poate, pentru ca odata ce s-a mutat femeia cu tine nu ai cum sa mai scapi de ea si o sa ramana pe capul tau toata viata. crazy.gif/>

 

Sunt si barbati care simt nevoia sa aiba cineva grija de ei, genul ala de barbati care nu-si gasesc chilotii, nu-si gasesc camasa, nu-si gasesc cravata, nu-si gasesc ........ nevasta. grin.gif/>

 

Daca se muta femeia cu tine, este evident ca o sa vrea sa o ceri si in casatorie, chiar daca se declara interesata doar de "relatie", "sa va intelegeti bine impreuna" si alte eufeisme.

 

Dupa ce o iei de sotie sau chiar mai inainte, femeia simte nevoia sa ploduiasca, si dupa ce naste ajungi la concluzia ca tu ai vrut sa fiti impreuna doar ca sa ai un suflet aproape, dar pentru ca te-ai gandit de mai multe ori la asta, DUMNEZEU ti-a indeplinit dorinta si acuma sunteti TREI SUFLETE sau chiar mai multe. shades.gif/>

 

Asa ca este absolut normal ca barbatul sa fie precaut atunci cand femeia propune convietuirea, pentru ca asta este un drum fara intoarcere.

 

Se poate intampla ca sa nu functioneze relatia, nu neaparat din vina ta, dar asta este o alta dezbatere.

 

PS: Cand ma refer la miros eu ma refer la feromoni, pentru ca se simte imediat daca este o femeie in casa, indiferent cat de mult s-ar spala.

 

PPS: Eu folosii metoda reducerii la absurd ca sa evidentiez mai bine situatia, sa-si dea seama feciorii in ce se baga.

Precizari suplimentare: Eu cand scrisai, ma gandii la un cuplu format din persoane care au iesit din starea de foame, adica din persoane care nu traiesc de azi pe maine si care au o inteligenta peste medie, nu ma refer la bovine care au comportament de grajd care include agresivitate fizica sau verbala.

Editat de romania inedit
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vorbim de parfum.

 

PS: Cand ma refer la miros eu ma refer la feromoni,

 

Sa inteleg ca vorbesti despre femeile care folosesc parfum cu feromoni? :o: Feromonii umani feminini nu au miros dar isi pastreaza capacitatea de atractie cand sunt adaugati in parfumuri.

 

Singura scapare pentru barbat este sa se mute el unde poate, pentru ca odata ce s-a mutat femeia cu tine nu ai cum sa mai scapi de ea si o sa ramana pe capul tau toata viata. crazy.gif/>

Dar de barbatii aia de care nu mai scapa femeia ca de raie, odata ce s-au vazut sub acelasi acoperis cu ea, ce zici?:lol:

Editat de *Rebecca
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa inteleg ca vorbesti despre femeile care folosesc parfum cu feromoni? grin.gif Feromonii umani feminini nu au miros dar isi pastreaza capacitatea de atractie cand sunt adaugati in parfumuri.

 

 

Dar de barbatii aia de care nu mai scapa femeia ca de raie, odata ce s-au vazut sub acelasi acoperis cu ea, ce zici?laugh.gif

Eu nu cunosc cazuri de genul asta si mi se pare sub demnitatea unui barbat sa insiste sa ramana in locuinta unei femei.

 

La masa se poate discuta despre asta ... "honey, daca am sta impreuna, zilnic ai avea mancare calda seara" sau despre alt topic dar tot acolo sa bata crazy.gif

Eu stiu un caz din asta si de atunci mananca numai in oras.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai safe e sa ramana fiecare cu "aia" lui. In felu asta se evita discutiile gen "capacul de la wc" si "cosmeticalele ei care umplu etajera de la baie" si nu numai, care in timp incep si iau proportii astronomice.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu-i ceri....te mai gandesti si la tine macar din cand in cand....:roll:

 

...perefer wc-ul fara capac....:jester:

Editat de Salvie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si pleaca cu camionul.:lol:

Adica si hainele tale au mirosul ei? Vorbim de parfum sau de mirosuri naturale?

 

Pai vinde si ea surplusul din casa la talcioc sa-si mai faca un ban de despagubire, sa vada si peretii lipsa ei, poate asa observa si el :crazy:

 

E clar ca deja mirosul lui e intrat in toate alea al ei, mai ales de la produsele de barbierit care sint asa de tari, dar si altele. De aia vinde totul sa-si cumpere altele neutre fara miros caracteristic!!! :good:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la ce economie de rahat e, o afacere buna e mutatul impreuna...mai injumatatesti din cheltuieli

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×