Sari la conținut
Forum Roportal
Fernandaa

Ce raspuns dai la "Te Iubesc" ?

Evaluează acest topic

  

13 membri au votat

  1. 1. Ce raspuns dai la "Te Iubesc" ?

    • Si eu
    • Bravo tie !
    • Nu spui nimic
    • Eu nu te iubesc
    • Te plac putin
      0
    • Eu vreau doar sex


Postări Recomandate

Cred ca oricine vrea sa fie iubit. Si chiar sa si auda asta din cand in cand. Daca este un sentiment reciproc si poate sa o recunoasca si mai bine!! :giveheart:

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca oricine vrea sa fie iubit.

 

In mod sigur! Problema apare atunci cand oamenii isi aleg partenerii dupa alte criterii decat iubirea, gen muschi, ochi, craci, buci, culoare de par, lungime de penis, marime de tate, etc.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu mai vorbi de fese ca apare chistornete acum sa ne explice cum se loveste o buca si respectiv cum se da la buci.

Editat de fast_motion
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu iubitului meu ii raspund mereu cu "Te iubesc" sau cu "Si eu". Spun ceea ce simt. Iar el mi-a dovedit ca ma iubeste de nenumarate ori, asa ca nu am de ce sa ma indoiesc de acest lucru si sa fiu sarcastica. Si da, am nevoie de dovezi.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si daca n-o iubesti, ii spui asta doar pentru ca ea/el ti-a spus-o? Daca simti iubirea este normal sa o declari, altfel...

 

 

No pai ... eu nici nu luasem in considerare acest aspect. Adica am auzit te iubesc doar de la persoana pe care o iubesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca oricine vrea sa fie iubit. Si chiar sa si auda asta din cand in cand. Daca este un sentiment reciproc si poate sa o recunoasca si mai bine!! :giveheart:/>/>

toti vor sa auda un "te iubesc", le gadila orgoliul, pacat ca sunt unii care nu dau doi bani pe persoana care le-o spune.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×