Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

ANUNT IMPORTANT

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dragi desenatori,

 

stiu ca in ultima vreme ati reclamat tot felul de probleme si erori. Pe unele le stim deja, iar colegii de la tehnic lucreaza pentru a le remedia in cel mai scurt timp posibil. Pe altele nu le stim si va rugam acum, aici, sa ni le semnalati pe acest topic. Aceste probleme au aparut in urma sesiunilor de mentenanta si in urma schimbarilor facute pe partea tehnica. Nu imi cereti detalii, ca nu stiu sa va dau... partea tehnica m-a depasit mereu.

 

Legat de userii problematici, va rog SI aici, inca o data, sa ii raportati. Noi nu avem cum sa ii vedem pe toti cei care incalca regulamentul. Ii puteti raporta mergand pe profilul lor si apasand butonul Reclama membrul, in reclamatie specificand ceea ce a facut, daca se poate, si cu link catre pagina unde considerati voi ca a incalcat regulamentul.

Atasez imagine exemplu.

 

post-3883-0-43605900-1352983096_thumb.jpg

 

 

In alta ordine de idei, ca sa nu va faceti idei gresite, eu sunt administrator al FORUMUL Roportal, care contine si forumul Desenatori. De site-uri, deci si de desene, nu ma ocup, insa, ori pot transmite mai departe ceea ce semnalati voi aici, ori vede cine trebuie.

 

Va rog frumos sa folositi acest topic DOAR pentru a semnala problemele si erorile. Orice alt comentariu va fi sters.

Multumim.

 

NOTA: folosim acest topic pentru sesizarea probelemelor si erorilor tehnice DOAR acum, pentru a facilita rezolvarea celor aparute in urma schimbarilor facute in ultima vreme. Apoi il vom inchide si vom reveni la topicul principal http://www.roportal.ro/discutii/topic/88288-erori-si-probleme-tehnice-pe-site/page__pid__1060913432__st__240#entry1060913432

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am mai anuntat si inainte dar reamintesc ca sunt probleme cu aplicatiile,la deschiderea fiecareia apare o eroare...precum si la redarea unui desen(de pe recentele 2 aplicatii) din galerie si nu numai.

In galerie thumbnail-ul unor desene nu este vizibil desi vad ca cei de la tehnic au inceput repararea erorii...presupun.

Acestea sunt problemele/erorile care le-am sesizat in ultima vreme,am mai testat si de pe alte browsere ca sa ma asigur ca nu asta era cauza lor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Optiunea de cautare a desenatorilor/utilizatorilor/desenelor nu este disponibila.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Optiunea de cautare a desenatorilor/utilizatorilor/desenelor nu este disponibila.

S-a rezolvat problema la cautare. Sa-mi spui te rog daca mai intampini probleme.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ştiu sigur dacă aici trebuie să postez, în fine. Când modific profilul, nu îmi pot schimba numele. Nu mă refer la username, ci la numele real afişat. Modific, dau salvare, şi îmi arată acelaşi lucru. Puţin ajutor vă rog?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreo veste buna pentru desenatori.ro

Domnul Bogdan , ne ajutati si pe noi cu probemele de pe desenatori! :notworthy: va rugam!

daca e nevoie le mai enumar...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai si tu putina rabdare, nu se pot rezolva toate deodata. 

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 26.05.2018 la 0:06, ♫ Blues ♬ a spus:

Ai si tu putina rabdare, nu se pot rezolva toate deodata. 

Buna, bupa multi ani, am revenit pe desenatori, as vrea sa scimb si profilul pentru ca nu ma mai reprezinta......

Insa intamplin o eroare :

Parse error: syntax error, unexpected 'new' (T_NEW) in /var/www/desenatori/classes/safehtml.php on line 348

Aceasta eroare imi apare dupa ce dau salvare la modificari...

Daca mai exista administrator pentru desenatori.ro il rog pe aceasta cale sa solutioneze aceasta problema.

Multumesc anticipat in caz ca .....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×