Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna,

 

Eu o persoana vesela, cu defecte si calitati, matura, stiu ce imi doresc de la viata,cu o stare finaciara ok, si un job ok..

 

Am avut o relatie timp de doi ani, totul sa terminat urat, am realizat ca persoana cu care am stat doi ani pur si simplu nu mai iubit. Am invatat multe, stiu unde am gresit in aceeasta relatie, unde nu am porcedat cum trebuie, uneori ma lasam condus de sentimente si nu de ratiune...

 

De cand sa terminat relatia , din persoana vesela care eram am devenit o ''epava'', nu mai am incredere in mine, nu mai am incredere in alte persoane.

Am renuntat la multe , inaite mergeam la sala, la inot, cu prieteni prin oras la o bere, un biliar....

Toate, din cauza unei persoane , aici ma refer la MINE, stiu sunt singur vinovat, nu vreau sa dau vina pe relatie sau pe persoana cu , care mi-am pierdut doi ani de zile, deoarece eu eram constient ca relatia asta este una bolnava, si am continuat-o deoarece ma hraneam cu speranta ca poate va fii bine, cand nu era nimic bine.

 

Tot ce doresc, cateva sfaturi, sa pot depasi aceeasta situatie, acuma ma simt ca un robot, munca deoarece trebuie sa ma hranesc si sa ma intretin, si casa..nimic mai mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aproape ca-mi parea rau de tine, am zis aproape pana cand am citit * mi-am pierdut doi ani...etc....

 

o singura solutie exista sau doua..vezi care ti se potriveste

 

tesla si dai bataie...

 

 

ori bati un cui cu capul in perete...

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aproape ca-mi parea rau de tine, am zis aproape pana cand am citit * mi-am pierdut doi ani...etc....

o singura solutie exista sau doua..vezi care ti se potriveste

tesla si dai bataie...

ori bati un cui cu capul in perete...

 

Prefer tesla

Editat de BlueS
Edit mesaj dublu.
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

''Sunt in ABISS'' Doi ani pierduti din viata

 

Daca vrei sa privesti lucrurile asa e treaba ta; dar e mai bine pentru tine sa spui ca ai acumulat 2 ani de experienta in viata de cuplu! :thumbsup:

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu o persoana vesela, cu defecte si calitati, matura, stiu ce imi doresc de la viata,cu o stare finaciara ok, si un job ok..

 

 

Care-i problema??? vad ca vrei sa-ti creezi una!!!

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Boss, lasa prostiile. Asa inveti, suferind. Ai avut o experienta, te-ai debusolat si acum nu mai stii ce vrei, ti se pare ca nu mai vrei nimic. Ocupa-te de casa, sa fie nice&shiny, ocupa-te de toale, de incaltari, de accesorii, de electronice

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

''Sunt in ABISS'' Doi ani pierduti din viata

Pai daca la atata se rezuma viata pentru unii...

Daca ar fi invatat gramatica, ar fi vazut ca viata inseamna si altceva.

Editat de Souls Destroyer
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×