Ultima colectie! Noile implanturi Allergan BRST

Licitatii pe www.e-licitatie.ro

Economie

Toate institutiile statului sint obligate sa publice, incepind de ieri, anunturile privind achizitiile de bunuri si servicii in sistemul de licitatie electronica www.e-licitatie.ro.

"Companiile care doresc sa incheie contracte cu institutiile statului trebuie sa acceseze de acum inainte site-ul www.e-licitatie.ro. Sistemul a fost imbunatatit pentru a raspunde cerintelor noii legislatii din domeniul achizitiilor publice aparute in 2006, astfel incat sa permita inclusiv participarea companiilor...

Stirea completa in: Monitorul Expres

Comentarii


Postat de boboc filimon , 18 Octombrie 2011, 06:29

vreau sa stiu domeniu de colaborare poate reusim ceva Rapuns la:ILIROM SL firma spaniola dorim sa lucram in romania suntem dispusi sa colaboram cu alte firme telf 0732147174 Ilie Chertes

 
Postat de Gina , 01 August 2011, 16:35

eu as dori o colaborare cu firme de investitii in domeniul alimentar

Rapuns la:
Buna ziua!In ce domeniu doriti colaborarea cu firme romanesti?

 
Postat de romero , 20 Iulie 2011, 08:50

Buna ziua!In ce domeniu doriti colaborarea cu firme romanesti?

Rapuns la:
ILIROM SL firma spaniola dorim sa lucram in romania suntem dispusi sa colaboram cu alte firme

 
Postat de Chertes Ilie , 29 Aprilie 2011, 14:08

ILIROM SL firma spaniola dorim sa lucram in romania suntem dispusi sa colaboram cu alte firme telf 0732147174 Ilie Chertes

Rapuns la:
ILIROM SL firma spaniola dorim sa lucram in romania suntem dispusi sa colaboram cu alte firme

 
Postat de Chertes Ilie , 29 Aprilie 2011, 14:06

ILIROM SL firma spaniola dorim sa lucram in romania suntem dispusi sa colaboram cu alte firme

Rapuns la:
doresc sa inscriu firma de consultanta in constructii.ma poate cineva indruma

 
Postat de sc zamfir srl , 04 Februarie 2011, 11:28

doresc sa stiu ce sa intimplat ma m inscris cu sc zamfir srl pe saitul dmnv si na m primit nici un raspuns

 
Postat de druta , 06 Ianuarie 2011, 15:27

doresc sa inscriu firma de consultanta in constructii.ma poate cineva indruma

 
Postat de sc paula construct SRL , 15 Iunie 2009, 18:43

doressc sa particip la licitatie pentru izolarea termica a blocurilor

 
Postat de ACET_TEHNIC , 04 Iunie 2007, 08:57

Doresc sa achizitionez 10 autoutilitare noi prin liciatatie publica deschisa, dar nu stiu cum se procedeaza. Daca cineva de pe forum poate sa ma ajute, raman dator.

 
Postat de ACET_TEHNIC , 04 Iunie 2007, 08:42

captare si distributie apa potabila

 
 

Va rugam asteptati...