Seriale


00:00Anticamera
(2008, satira, color)
00:10Zeul razboiului
(Coreea de Sud, 2012, serial de drama, color)
00:25Mad Men - Nebunii de pe Madison Avenue
(Statele Unite ale Americii, 2007, serial, color)
00:40Zeul razboiului
(Coreea de Sud, 2012, serial de drama, color)
00:55Oameni adevarati
(Suedia, 2012, serial S.F., color, 60 minute)
01:00Numai iubirea
(Romania, 2004, serial, color)
01:15Mad Men - Nebunii de pe Madison Avenue
(Statele Unite ale Americii, 2007, serial, color)
01:20Regina
(Statele Unite ale Americii, 2013, serial dramatic, color, 42 minute)
01:45Tradarea
(Turcia, 2010, serial dramatic)
02:00Cu sange rece
(Statele Unite ale Americii, 2003, serial politist, color, 60 minute)
02:05Impotriva sortii
(Coreea de Sud, 2008, serial dramatic, color)
02:10Regina
(Statele Unite ale Americii, 2013, serial dramatic, color, 42 minute)
02:20Noksu
(Anglia-Finlanda, 2011, serial desene animate, color)
02:30Regele hotelului
02:45NCIS: Los Angeles
(Statele Unite ale Americii, 2009, serial politist, color)
03:00Ferma Heartland
(Canada, 2007, serial dramatic, 60 minute)
03:30Finaluri fericite
(Statele Unite ale Americii, 2011, serial de comedie, color, 30 minute)
03:40Mi-e dor de tine
(Coreea, 2012, serial romantic)
03:45Comisarul Rex
(Austria-Germania-Italia, 1994, serial politist, color, 45 minute)
04:15Numai iubirea
(Romania, 2004, serial, color)
04:20Lucky Louie
(Statele Unite ale Americii, 2006, serial de comedie, color, 30 minute)
04:30Anatomia lui Grey
(Statele Unite ale Americii, 2005, serial de drama, color, 41 minute)
04:35Miracole
(Italia, 1998, serial tv, color, 55 minute)
05:15Anatomia lui Grey
(Statele Unite ale Americii, 2005, serial de drama, color, 41 minute)
05:30Danni Lowinski
(Germania, 2010, serial de comedie)
06:00Camerista din Manhattan
(Statele Unite ale Americii-Mexic, 2011, serial romantic)
06:15Casa de alaturi
(Statele Unite ale Americii, 2011, serial de actiune, color)
07:00Trasnitii din Queens
(Statele Unite ale Americii, 1998, serial de comedie, color, 20 minute)
07:05Sue Thomas
(Statele Unite ale Americii, 2002, serial, color, 60 minute)
07:15Cununa de lacrimi
(Mexic, 2012, serial dramatic)
07:45Sotia perfecta
(Statele Unite ale Americii, 2009, serial, color, 45 minute)
08:00Cu sange rece
(Statele Unite ale Americii, 2003, serial politist, color, 60 minute)
08:05Sherlock Holmes si Dr. Watson
(Statele Unite ale Americii, 2012, serial politist, color, 60 minute)
09:00Anatomia lui Grey
(Statele Unite ale Americii, 2005, serial de drama, color, 41 minute)
09:30Clona
(Brazilia, 2001, serial tv, color)
10:00Neveste disperate
(Statele Unite ale Americii, 2004, serial de comedie, color, 45 minute)
10:10Cei mai duri camionagii
(Anglia, 2012, reality show, color, 45 minute)
10:15Omul de otel
(Statele Unite ale Americii-Japonia, 2010, serial desene animate)
10:35Bafta: O viata de film
10:45Pasiune interzisa
(Statele Unite ale Americii, 2013, serial tv, color)
11:00Silicon Valley
(Statele Unite ale Americii, 2014, serial de comedie, color, 30 minute)
11:05Cei mai duri camionagii
(Anglia, 2012, reality show, color, 45 minute)
11:15Lara
(Croatia, 2011, serial dramatic, 45 minute)
11:30Black Harbour
(Canada, 1996, serial, color)
11:45Regina inimilor
(Statele Unite ale Americii, 2014, serial, color)
12:00Ferma Heartland
(Canada, 2007, serial dramatic, 60 minute)
12:15Meseriasii
(Anglia, 2010, serial reality, color, 60 minute)
13:00Trasnitii
(serial de comedie, color, 45 minute)
13:10Ferma Heartland
(Canada, 2007, serial dramatic, 60 minute)
14:00In mintea criminalului
(Statele Unite ale Americii, 2008, serial politist, color)
14:05Sue Thomas
(Statele Unite ale Americii, 2002, serial, color, 60 minute)
14:25Duck Commander
(Statele Unite ale Americii, 2012, serial reality, 21 minute)
14:50Cei mai duri camionagii
(Anglia, 2012, reality show, color, 45 minute)
15:00Lara
(Croatia, 2011, serial dramatic, 45 minute)
15:30Cununa de lacrimi
(Mexic, 2012, serial dramatic)
15:45Familia Heck
(Statele Unite ale Americii, 2009, serial, color)
16:00La Bloc
16:30La Bloc
16:40Poarta Stelara, Univers
(Canada-Statele Unite ale Americii, 2009, film serial de actiune, color, 60 minute)
17:00Baby Boom
17:30Clona
(Brazilia, 2001, serial tv, color)
17:35O lume disparuta
(Statele Unite ale Americii-Australia-Canada-Noua Zeelanda, 1999, film serial de aventura, color)
17:40Comisarul Rex
(Austria-Germania-Italia, 1994, serial politist, color, 45 minute)
18:00Seinfeld
(Statele Unite ale Americii, 1990, serial de comedie, color, 23 minute)
18:30Seinfeld
(Statele Unite ale Americii, 1990, serial de comedie, color, 23 minute)
18:40Verdict: Crima
(Statele Unite ale Americii, 1984, serial, color)
18:45Black Harbour
(Canada, 1996, serial, color)
19:00La Bloc
19:25V.I.P.
(Germania-Statele Unite ale Americii, 1998, film serial de actiune, color)
19:30La Bloc
19:40Verdict: Crima
(Statele Unite ale Americii, 1984, serial, color)
20:00Tanti Florica
(Romania, 2012, color)
20:20Poarta Stelara, Univers
(Canada-Statele Unite ale Americii, 2009, film serial de actiune, color, 60 minute)
20:30Culorile iubirii
(Mexic, 2014, serial, color)
20:40Dinastia Thorwald
(Germania, 2003, serial, color, 45 minute)
21:00Seinfeld
(Statele Unite ale Americii, 1990, serial de comedie, color, 23 minute)
21:15Poarta Stelara, Univers
(Canada-Statele Unite ale Americii, 2009, film serial de actiune, color, 60 minute)
21:30Seinfeld
(Statele Unite ale Americii, 1990, serial de comedie, color, 23 minute)
21:35Ultima parada
(Anglia, 2012, serial tv, color)
22:00In mintea criminalului
(Statele Unite ale Americii, 2008, serial politist, color)
22:10O lume disparuta
(Statele Unite ale Americii-Australia-Canada-Noua Zeelanda, 1999, film serial de aventura, color)
22:35Ultima parada
(Anglia, 2012, serial tv, color)
23:00Pompierii din Chicago
(Statele Unite ale Americii, 2012, serial de actiune, color, 50 minute)
23:05De la Apusul la Rasaritul Soarelui
(Statele Unite ale Americii, 2014, serial tv, color, 45 minute)
23:30Casa de alaturi
(Statele Unite ale Americii, 2011, serial de actiune, color)