Sari la conținut
Forum Roportal
Mr.Cristi

Cum seducem femeile

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ei bine, ca să seduci o femeie, in primul rand iti trebuie...

Nu iti trebuie bah nimic, pentru ca tu de fapt nu seduci ci esti sedus de look, de atitudine, de personalitate.

Nu exista o reteta general valabila pentru cuceritul femeilor.

Nu exista secrete, trucuri, strategii sau stratageme pentru a cuceri femeile. In realitate, femeile nu se cuceresc ci pur si simplu aleg ele cu cine sa se cupleze si pe cine sa refuze. Tu, ca barbat nu poti afirma ca ai sedus o femeie ci ca ti-ai etalat calitatile/ atuurile,iar ea, femeia, te-a evaluat si ti-a dat nota de trecere.

Nu ai cum sa spui ca ai cucerit o femeie atata timp cat ea te place din start. Sa cuceresti presupune sa duci o lupta, sa dispui de strategii, sa ai niste planuri foarte bine puse la punct. Ori in cazul "cuceritului" femeilor, nu se poate vorbi despre asa ceva. Daca stai de capul unei femei si ea nu te place, risti sa fii acuzat de hartuire sexuala. O femeie ori te place de prima data ori nu te va placea niciodata.Cuceritul de fapt inseamna sa duci o munca de convingere ca tu esti cel mai bun dintre barbatii pe care femeia

  • Upvote 8

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit de femei care ziceau ca au fost cucerite cu o cutie de bomboane, ciocolata, un ursulet de plush. :lol:

Editat de Al Micu'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am auzit de femei care ziceau ca au fost cucerite cu o cutie de bomboane, ciocolata, un ursulet de plush. :lol:

Si nu le-ai dat o palma dupa ceafa ca au incercat sa glumeasca pe seama ta? :)

 

eu le seduc cu trupul meu sexos si stilul meu irezistibil!!!!!!!!!!!

Cu valuarea nu le seduci? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si nu le-ai dat o palma dupa ceafa ca au incercat sa glumeasca pe seama ta? :)

 

NU, insa am intalnit o femeie de 22 ani acum multi ani careia i-a placut de mine de la inceput dar dupa cateva intalniri mi-a zis ca nu am cucerit-o indeajuns. :lol:

 

Si eu: "wtf?" :emoticonul cu un ochi mare si unul mic:

 

Presupun ca a fost un pretext pentru a nu da alte explicatii. :)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu valuarea nu le seduci? :lol:

 

nu, ca cica e de prost gust fluturi cu lovelele prin fata altora... ce sa fac mancati-as daca am bani... sa ma sterg cu ei la fund ??!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E suficient sa umblu... si sa astept. Mai devreme sau mai tarziu se gaseste o curioasa sa treaca la evaluare din motive pe care nu le stie nici ea.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×