Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Ce animal preferati?

Ce animal preferati?  

131 membri au votat

  1. 1. Ce animal preferati?

    • Delfinii
      14
    • Urangutanii
      0
    • Leii
      11
    • Serpii
      2
    • Elefantii
      2
    • Tigrii
      8
    • Cainii
      76
    • Cimpanzeii
      1
    • Caii
      9
    • Balenele
      4
    • Pisicile
      55


Postări Recomandate

Animal Planet organizeaza cel mai mare concurs de popularitate la nivel mondial AL TUTUROR TIMPURILOR, pentru a stabili o data pentru totdeauna care este animalul preferat al lumii. 'Animalul preferat al lumii' va incepe cu o serie in zece parti, care va prezenta in premiera cei zece finalisti, incepand din data de 15 septembrie, intre orele 21.00 - 23.00.

 

Detalii la http://www.animalplanet.ro/animal/

 

M-am gandit sa vedem ce animal prefera si membrii Roportal.

Asa ca am facut un chestionar.

Am inclus cele 10 animale din concursul organizat de Animal Planet la care am mai adaugat unul: "Pisicile".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am mai multe animale pe care le ador! imi plac cainii, caii pentru ca imi dau un senzatie de detesare, de extragere din lumea obisnuita(am facut un curs de echitatie!), delfinii sunt niste fiinte atat de gingase, in ciuda dimensiunilor lor....asa ca eu ce sa votez!?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sa te hotarasti care este cel mai aprope de sufletul tau.

Cei de la Animal Planet au pe site un chestionar care iti spune cu ce animal te asemeni. Mie mi-a iesit leu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Animal Planet organizeaza cel mai mare concurs de popularitate la nivel mondial AL TUTUROR TIMPURILOR, pentru a stabili o data pentru totdeauna care este animalul preferat al lumii. 'Animalul preferat al lumii' va incepe cu o serie in zece parti, care va prezenta in premiera cei zece finalisti, incepand din data de 15 septembrie, intre orele 21.00 - 23.00.

 

Detalii la http://www.animalplanet.ro/animal/

 

M-am gandit sa vedem ce animal prefera si membrii Roportal.

Asa ca am facut un chestionar.  

Am inclus cele 10 animale din concursul organizat de Animal Planet la care am mai adaugat unul: "Pisicile".

 

Nene Admin, tu esti un simpatic. Pe astia de la Animal Planet ii credeam oameni cu scaun la cap - cum adica, sa nu puna ei pisicile intr-un chestionar ca asta. Lasa ca le scriu eu un ail saii usture obrazul de rusine.

RUSINICA!!!

 

Era evident ca eu prefer pisicile, dar prefer sa si scriu asta :!:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... imi plac toate animalelel. fiecare este deosebit in felul sau. dar cel pe care il prefer este delfinul. imi doresc sa inot cu unul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am un caine, o broasca testoasa si un papagal. Am avut si o pisica. Totusi nu pot prefera un animal (desi caii imi plac mai putin)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
imi plac pisicutele!!!

 

bine ai venit nicol. avem o pisicuta neagra pe forum. atentie! ... zgarie rau :!: :!: :!:

 

cei care votati caini. este vorba de caini pe care ii aveti acasa, nu caini rosiii de la dinamo

:twisted: :twisted: :twisted:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×