Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

asa am alt film.since m-am uitat la filmele lui whoopi goldberg da nu l-am aflat.ea joaca in rolul unei femei care a ajuns prin sec 15 peacolo cu castele si cavaleri si o cred si vrajitoare si mai apare si o eclipsa pe acolo si mai tre sa se lupte cu betele alea lungi cu cineva.si-a dat seama careva ce film ii ca io numai nu il afluu.sau nu whoopi joaca in el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Caut un film vechi, o comedie.

 

Era in timpul celui de al 2 razboi mondial.

Un ofiter american a vrut sa spioneze armata germana si pentru asta s-a travestit in femeie.

In film povestite aventurile lui ca femeie cum ar fi: o prezentare de moda, cum a dormit la un loc cu

mai multe fete, cum isi radea barba cu pila....

 

Cum se numeste filmul?

 

Pare a fi filmul "All the queen's men"....numai ca in filmuul asta sunt vreo 4 barbati deghizati in femei si sunt britanici.Dar actiunea se petrece tot in WWII.

 

main-205.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e acesta deoarece filmul e din 2001.

E unul vechi de toot.

Prin anii 60.

Editat de GigJoe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

help caut un film care l-am vazut acu 2 ani si nu mi stiu cum se numeste.sunt doi frati dar ala mai mare este chiar diavolul in perosana si ajunge o mare putere politica si vrea sa creeze ceva stat unic sau ceva de genu si fratele lui mai mic lupta contra lui.pe la sfarsit isi arata si coltii si aripile.la un moment dat stiu ca diavolu ala da mana cu un om politic care nu a foist de acord cu ceva si omul politic moare subit.la fel cand era mic era sa ii dea foc la fratesau.heeelp.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In film este vorba despre un om care are o zi normala ca cealalta.Se duce la servici si ramane peste program.Cand sa plece cu masina ascasa observa ca o ramas inchis in parcarea supraetajata. Api incepe sa fie urmarit de o masina care incearca sa il omoare(un jeep care are un far care poate sa se rasuceasca satnga dreapta sa lumineze unde vrea:D). In tot filmul cam despre asta e vorba, va rog daca stie cineva sa imi spuna numele filmului . :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asa am alt film.since m-am uitat la filmele lui whoopi goldberg da nu l-am aflat.ea joaca in rolul unei femei care a ajuns prin sec 15 pe-acolo cu castele si cavaleri si o cred si vrajitoare si mai apare si o eclipsa pe acolo si mai tre sa se lupte cu betele alea lungi cu cineva.si-a dat seama careva ce film ii ca io numai nu il afluu.sau nu whoopi joaca in el.

 

Cred ca e A Knight in Camelot (http://www.imdb.com/title/tt0176892/).

 

hiadeti oameni buni chiar nu isi da nimeni seama care ii filmu? am incercat toate variantele de cautare da nimik.nu mai am piste.heeeeeeelp :crazy:

 

Unde ai vazut filmul, pe ce post si cand? Tii minte numele vreunui actor sau personaj? Pe ce limba vorbeau?

 

In film este vorba despre un om care are o zi normala ca cealalta.Se duce la servici si ramane peste program.Cand sa plece cu masina ascasa observa ca o ramas inchis in parcarea supraetajata. Api incepe sa fie urmarit de o masina care incearca sa il omoare(un jeep care are un far care poate sa se rasuceasca satnga dreapta sa lumineze unde vrea:D). In tot filmul cam despre asta e vorba, va rog daca stie cineva sa imi spuna numele filmului . :focus:

 

Probabil e Throttle (http://www.imdb.com/title/tt0398033/). Daca ziceai ca e cu actorul din Highlander (Adrian Paul) il gaseam mai repede. Un film similar, cu o tipa pe post de victima in parcare, e P2. Daca ti-a placut ala o sa-ti placa si asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu din pacate nu mai tin minte numele actorilor.mersi pentru a knight in camelot.poi filmu a aparut cam prin 2006 si l-am vazut pe antena1 sigur.da tare as vrea sa il vad din nou.cred ca o sa iau siteul cinemagia de la cap la coada. :focus:

Editat de jojodor
te-ai citat cu acelasi post :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred că filmul se numeşte cod omega sau ceva de genul ăsta. ştiu că-l dădeau şi tele 7 că ei aveau o obsesie cu filmele despre apocalipsă.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cred că filmul se numeşte cod omega sau ceva de genul ăsta. ştiu că-l dădeau şi tele 7 că ei aveau o obsesie cu filmele despre apocalipsă.

 

 

chiar asta e filmu.mersi muult

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×