Sari la conținut
Forum Roportal
The Unknown

Himenul la Plic - marfa ultimul racnet pe pietele mondiale

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

E cea mai tare inventie chinezeasca, asemanatoare cu praful de pusca.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E cea mai tare inventie chinezeasca, asemanatoare cu praful de pusca.

 

:think::gum: e destepti baietii chinezi, mereu pe top pe lista stiintelor nu ca altii!!! stiu ce se cauta pe piata si nu se gaseste, sint la curent cu totul si sint si foarte curajosi.

Arunca si marfa asta in ochii femeilor celor mai putini vazuti de alte fiinte umane, femei musulmane acoperite pana-n pamint. Nu ceva frintzi-frantzii pentru parizience :rot:

Sint foarte initiati in a face bani, recunosc de unde vine banul si cum se castiga cu ei!

 

Decand si altii stiu sa fabrice praf de pusca ... ei nu vor concura, doar cu inventii noi se ocupa ca-s destule de inventat inca ;)

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vineri, 21 Septembrie 2012

.............................................................................

Creat

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exact un himen artifical merita cei care nu vor sa se casatoreasca decat cu o virgina. Aviz amatorilor. :rot:

 

Cu 3 la pachet ... sa te tot distrezi pana-n zori cu virgina:yahoo: in noaptea nuntii ...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu 3 la pachet ... sa te tot distrezi pana-n zori cu virgina:yahoo: in noaptea nuntii ...

 

De ce trei si nu cinci, daca tot e distractia pana in zori? :stars:

Daca femeia isi baga doua kituri in loc de unul, e de doua ori mai virgina, sau e doar un pic mai virgina? :think:

Editat de romania inedit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Barbatii musulmani desigur sint contra acestei membrane ca ei sint inselati prin folosirea tehnici moderne si pe langa ca n-au experienta sexuala deloc inaintea casatoriei, marea majoritate dintre ei, n-o sa fie nici virgina femeia ... asta le da jos de pe harta lumii de nervi ca sint chiar egalati cu zero!!! O sa fie cu cantec!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca barbatii musulmani ar trebui sa se multumeasca din ce in ce mai repede cu ideea ca o femeie nu e musai sa fie virgina, pentru ca o relatie nu depinde doar de aspectul sexual, dar pentru asta trebuie sa evolueze si evolutia doare, pentru ca trebuie sa ramana fara doua picioare ca sa scape de stadiul de animal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×