Sari la conținut
Forum Roportal
Andrew J

Fragmente din trecut

Postări Recomandate

FRAGMENTE DIN TRECUT EP 1

Si uite cum trec ore, zile fara sa stiu de tine, uite cum trec clipe in care puteam fii fericit cu tine, privesc apasator in trecutul de maine si stiu ca nici maine nu o sa imi fie mai bine, ai ales, m`ai parasit.Nu esti prima care face asta, dar esti prima care m`a iubit!Si nu uit asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

primele doua fragmente sunt execrabile, urmatoarele doua sunt mai reusite intrucatva.

 

cel mai bun semn pentru cineva ca sa isi testeze scrisul este sa povesteasca o intamplare. daca ea captiveaza, nu sunt necesare multe randuri sau pagini, e pe drumul cel bun. incearca sa imaginezi o povestire cu subiect, stilul de mai sus nu prea are potential.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... enjoy it.[/b] Imi asum raspunderea pentru eventualele greseli gramaticale, puteti tipa la mine, dar majoritatea textelor sunt scrise noaptea.

 

Pe carti/romane ar trebui mentionat dupa cele istorice ca s-au scris ziua cand s-a intimplat actiunea, doar cele de dragostea au fost scrise peste noapte, dupa o partida se sex, beat chior ... e normal, nu??? Bel Ami, Moll Flanders ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se pare ca o poezie transpusa in proza..

 

E un incepator, n-a mai scris nimic, incearca marea cu degetul!!! sa vada ce efect are asupra forumistilor ca-s multi aici, ce nu stie el, ca nu-s cititori de proza ieftina.

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×