Sari la conținut
Forum Roportal
Allexandrra

Barbatul ideal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Se pot posta poze, descrieri in proza sau in versuri, exemple de personaje din filme sau carti ori ce va trece prin cap ca sa ii faceti un mic portret.

Prima si ultima mea poza pe acest topic.

 

redford.jpg

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parca a mai fost topic cu barbatul ideal!

 

...E usor arogant, arata cel putin decent, stie cum sa se imbrace, stie sa socializeze,

e distractiv, superficial, adesea narcisist si egoist.

Obtine foarte usor sex atat de la pitipoance cat si de la femeile care frecventeaza "Literatorul". Femeile fac o adevarata pasiune pentru el. Cu cat roiesc mai multe femei in jurul lui, cu atat e mai dorit de catre domnite.

El e cel care face selectia si schimba fetele dupa cum are chef. Ba chiar are un mic harem, ca sa zic asa.

 

Asa arata barbatul ideal din realitate, adica cel care are mare trecere la femei.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg de ce ai transforma idealul intr-un barbat si un barbat intrun ideal...mi se pare plictisitor tare sa zugravesti un barbat cu ochii mintii si apoi sa stai sa speri sa intalnesti o nascocire a mintii tale :blink:

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu inteleg de ce ai transforma idealul intr-un barbat si un barbat intrun ideal...

 

Pai nu cred ca e vorba despre asa ceva, poate mai mult de a spune fiecare cum vede barbatul ideal pentru ea, adica barbatul optim, cu care s-ar putea potrivi mai bine. Cel putin, asa am inteles eu ideea topicului.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu cred ca e vorba despre asa ceva, poate mai mult de a spune fiecare cum vede barbatul ideal pentru ea, adica barbatul optim, cu care s-ar putea potrivi mai bine. Cel putin, asa am inteles eu ideea topicului.

vezi ca era mai mult postat, nu-mi ciunti fraza pentru ca nici eu nu ti-am rupt mana :x:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca era mai mult postat, nu-mi ciunti fraza pentru ca nici eu nu ti-am rupt mana :x:

 

Din experienta mea pe acest forum, stiu ca nu este indicat sa se citeze toata postarea! In plus, postarea ta era chiar deasupra si putea sa o citeasca oricine vroia, deci nu inteleg care-i problema ta? :stars:

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×