Sari la conținut
Forum Roportal
Adelinee

Toti barbatii sunt la fel?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am cunoscut un barbat in urma cu 5 luni, petrecem tot timpul cu el era foarte frumos stia cum sa mă faca fericita si mai mult ne faceam planuri pentru viitor dar totul a luat sf

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va rog datimi un sfat.

Eu zic sa-l uiti si sa pleci la Paris la Miky.

 

cum sa va zic....sunt plecat din tara de 3 ani,am 30 ani si sunt casatorit daca sar putea spune asa ..( am un baietel de 4 ani si o sotie care pot spune ca o iubesc dar sunt in tara si nu vrea sa vina aici,de ce nu mai inteleg nici eu ,nu am avut niciodata probleme cu ea in viata intima sau alte probleme si suntem inpreuna de vro 10 ani legal 7 ani )

problema e sincer ca mam saturat asa si as vrea sa schimb ceva ...nu stiu sa incerc ceva nou cum sa zic ..femei usoare sa zic asa nar fi o problema dar nu vreau...as vrea nu stiu sa cunosc o fata care sami placa sa fie deschisala ceva nou

sa o chem aici.... sa plimbe,sa distreze ,sa faca ce vrea ea,.... nu sami bat joc de ea, eu sunt o fire deschisa la orice,

nu stiu ....pe romaneste vreau sa simt ca traiesc ca tinpul trece si nul poti da inapoi

apropo sunt in franta , intrebarea ce sa fac???????simplu un sfat ceva ma ajutati??

 

:D

  • Upvote 9

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am cunoscut un barbat in urma cu 5 luni, petrecem tot timpul cu el era foarte frumos stia cum sa mă faca fericita si mai mult ne faceam planuri pentru viitor dar totul a luat sf

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa continui relatia cu el in secret.

:rot:

 

Fugi mancand pamantul..in directia opusa.

Esti prea tanara ca sa te gandesti macar la asa rahaturi de compromisuri.

Barbati ca el sunt pe toate drumurile.

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

trebuie sa stranga din dinti, acum este momentul cand trebuie sa isi faca simtita prezenta. culca-te cu el in continuare si poate in viitor ii vei lua locul sotiei!!!

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

trebuie sa stranga din dinti,

da..sa stranga intr-un moment culminant.

din dinti.

 

:rot:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

barabtii sunt foarte diferiti insa toti vor acelasi lucru, ma rog nu chiar toti dar...

vorbeste cu sotia lui, poate ei nu-i mai trebuie si ti-l daruieste..ce frumos ar fi :wub:

Editat de Salvie
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da si cand vorbesti cu sotia lui, nu uita sa ii mentionezi ca voi aveti o aventura de jumate de an si practic ea nu mai isi are rostul in casnicie fiindca el e indragostit de tine si deci poate sa renunte la el fara remuscari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×