Sari la conținut
Forum Roportal
alexandraioana8

Elasticitatea vaginului

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

in timpul actului sexual...in momentul in care sunt excitata vaginul meu se dilata foarte tare!!!adica undeva in partea superioara a vaginului se formeaza un gol...un spatiu care devine fin, nu se simt muschii, nu se simte nimic si pe care nu-l pot controla...nu mai pot controla muschii...aveti idee ce se intampla?

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O solutie ar fi sa iti reduci prea marea excitare prin tot felul de metode, cum ar fi o galeata cu apa rece, sa te gandesti la ceva scarbos, sa molfaiesti o lamaie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ai incercat sa vorbesti cu el, sa-l intrebi care e problema?

am incercat de toate:))...numai ca nu reusesc sa realizez conexiunea wireless pana la capat:D

 

O solutie ar fi sa iti reduci prea marea excitare prin tot felul de metode, cum ar fi o galeata cu apa rece, sa te gandesti la ceva scarbos, sa molfaiesti o lamaie.

am incercat de toate...sa adorm, sa crosetez, sa imi dau seama daca o sa plua a2a zi. in ceea ce priveste partea cu galeata cu apa, mi-e sa nu pierd galeata:D

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in timpul actului sexual...in momentul in care sunt excitata vaginul meu se dilata foarte tare!!!adica undeva in partea superioara a vaginului se formeaza un gol...un spatiu care devine fin, nu se simt muschii, nu se simte nimic si pe care nu-l pot controla...nu mai pot controla muschii...aveti idee ce se intampla?

 

Da si care e problema ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma transform intr-o gaura neagra:D, si nimeni nu mai simte nimic

 

Practica exercitiile Kegel in fiecare zi. Ajuta la "stramtarea" vaginului, adica la un control sporit al muschilor vaginali in timpul actului, plus intarirea lor.

Prietenul tau se va jura la bar intre amici ca ai pasarica mai stramta decat fundul unei gaini.

Exercitiile Kegel practicate acum iti vor fi utile si in recuperarea vaginului dupa nasteri.

Editat de Nemo!
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Practica exercitiile Kegel in fiecare zi. Ajuta la "stramtarea" vaginului, adica la un control sporit al muschilor vaginali in timpul actului, plus intarirea lor.

Prietenul tau se va jura la bar intre amici ca ai pasarica mai stramta decat fundul unei gaini.

Exercitiile Kegel iti vor fi utile si in recuperarea vaginului dupa nastere.

am citit despre ele...si am inceput sa "muncesc". doar ca mai am un dubiu ca am ceva si la mansarda...eu am o problema si cu sensibilitatea vaginului...iar la un moment dat am luat ecstasy si nu doar ca s-a strans, dar crescuse si sensibilitate...am cautat efectele drogului pe net, dar am gasit doar dintr-astea cu o sa mori, iti distruge neuronii etc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Nemo

 

Poata fata va naste prin cezariana.

Asa incat nu va mai avea nevoie de diverse exercitii pentru a conferi vaginului calitatile unui fund de gaina, dupa cum ne povestesti.

Apropos, sumum pentru perceptia senzatiei de stramt este fundul ala de care aminteai?..daca da, spune-ne, ai testat practic senzatia sau stii de la altii care au avut ceva aventuri intime cu gainile din ograda?

 

@ On.

 

Nu prea ai multe alternative atunci cand vaginul tau se transforma intr-o gaura neagra.

De fapt numai doua :

 

1. renunti la sex pentru totdeauna

2. comiti suicid

 

 

Alege cu intelepciune !

Editat de 5 o'clock
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

multumesc foarte mult pt idei...dar sunt ceva mai perseverenta decat tine si imi pare rau sa iti spun ca nu vei prinde niciun parastas

 

nu vreau sa degenereze discutia asta, am o problema si as aprecia sa primesc informatii si sfaturi viabile, nu repulsia propriilor frustrari. multumesc

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×