Sari la conținut
Forum Roportal
cristy_05

Miscarea pt Educatie!

Postări Recomandate

Ce parere aveti despre proiectul acesta?In acest proiect trebuie atinse sase puncte!Campania"Toti pentru educatie,educatie pentru toti",Scoala romana de management socio-educational,Agentia de turism si impresariat scolar intern si international,Sistemul de reprezentare si promovare a drepturilor si intereselor elevilor,Sistemul interactiv"Multimedia Educational"si Programul "Hi! School-Fun 4 All"

Credeti ca va iesi ceva din proiectu propus de Ministeru invatamantului,Prefectura Capitalei si Inspectorat?

Eu unu sunt implicat in acest proiect si nush sigur daca va iesi ceva din el pt ca ei spun teorii dar nu le aplica!!Desi spun lucruri foarte interesante!

Spuneti-va parerea! :yahoo:

Editat de cristy_05

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Suna bine. :flowers:

Din cate am inteles, vor sa reduca numarul de ore, de la 7, la 4 ore pe zi. Ar fi fenomenal daca chiar s-ar aplica.

Din pacate, deocamdata sunt doar la rangul de proiecte aceste programe! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu am auzit de proiect.. dar suna interesant..oare scoala romaneasca se va moderniza candva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu am auzit de proiect.. dar suna interesant..oare scoala romaneasca se va moderniza candva?

Cred ca daca vor intradevar sa faca ceva pt invatamantul romanesc vor reusi poate nu in totalitate dar ar fii bine macar pe jumate incat sa ii faca pe cei de "sus" sa ii sprijine sa vada ca este bun proiectu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca daca vor intradevar sa faca ceva pt invatamantul romanesc vor reusi poate nu in totalitate dar ar fii bine macar pe jumate incat sa ii faca pe cei de "sus" sa ii sprijine sa vada ca este bun proiectu!

Ho-ho! :flowers:

Dream on. Astea-s vorbe-n vant.. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Interesant proiect, mai ales cu chestia aia cu 4 ore

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Interesant proiect, mai ales cu chestia aia cu 4 ore

Pai aia este partea cea mai atragatoare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×