Sari la conținut
Forum Roportal
Camiyx

Mi-a spus ca nu ma mai iubeste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am o relatie de 3 ani cu un barbat mai invarsta decat mine,eu am 34ani si el 50ani.Ne-am inteles bine ,ne intalneam des.El a fost cel care a dorit mult aceasta rel.cu mine ,apoi m-a facut si pe mine sa ma indragostesc de el si sa continui sa-l iubesc f. mult.Era f gelos si mai este si acum insa nu se mai exteriorizeaza ca inainte.Mi-a spus recent ca daca ar afla ca am iesit doar la un suc cu altcineva,ar fi groaznic.

In ultimul timp mi-am dorit mai multa atentie ,tandrete din partea lui,(cu toate ca imi spunea ca ma iubeste si are nevoie de mine insa nu era atat de tandru) ,el spunandu-mi ca este obosit si stresat cu job-ul si treburile lui si nu are starea necesara pentru prea multe alinturi, sa am rabdare putin ca are multe pe cap.

Am tot repetat nevoia mea de atentie pana cand joi seara s-a enervat f tare si a plecat.A doua zi vineri m-a sunat si mi-a spus pe un ton f nervos ca vrea sa ne despartim ca nu ma mai iubeste,ca putem ramane prieteni.L-am intrebat cum poate sa spuna asa ceva cand stie ca il iubesc si numai ce imi declarase sentimentele lui etc, la care a spus, ca nu poate sa stea cu mine doar ptr ca eu il iubesc ,ca ar insemna sa stea de mila,apoi nu mi-a mai raspuns la telefon si nici nu m-a mai sunat,nici-o explicatie absolut nimic.

Ce sa spun ,ca m-am simtit groaznic ,jignita, m-au lovit tare vb lui si nu inteleg de ce a facut asta,chiar nu-mi pot explica comportamentul asta si tot astept sa ma sune,dar nimic.Nu stiu ce sa fac si cum sa ma comport ptr ca ma si doare cumplit.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa spun ,ca m-am simtit groaznic ,jignita, m-au lovit tare vb lui si nu inteleg de ce a facut asta,chiar nu-mi pot explica comportamentul asta si tot astept sa ma sune,dar nimic.Nu stiu ce sa fac si cum sa ma comport ptr ca ma si doare cumplit.

N-ai nimic de facut. Nu te mai iubeste. Serios. Lasa-l sa-si vada de drum, tu cauta-ti pe altcineva. Asa e viata.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-ai nimic de facut. Nu te mai iubeste. Serios. Lasa-l sa-si vada de drum, tu cauta-ti pe altcineva. Asa e viata.

Si-asa iubirea-i o prostie, ia spune-i tu fetii. :D

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si-asa iubirea-i o prostie, ia spune-i tu fetii. :D

O iluzie :P Si are termen limitat.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In urma cu cateva zile spunea ca ma iubeste si nu poate trai fara mine si acum asa dintr-o data doar ca l-am cicalit sa nu mamai iubeasca?Asta este semnul meu de intrebare,mai ales ca este un barbat la 50 ani nu un pusti fara experienta.

Nu mai stiu nimic........asta e

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O iluzie :P Si are termen limitat.

:good:

Sau mai frumos: iubirea e momeala intinsa de gene.

 

In urma cu cateva zile spunea ca ma iubeste si nu poate trai fara mine si acum asa dintr-o data doar ca l-am cicalit sa nu mamai iubeasca?Asta este semnul meu de intrebare,mai ales ca este un barbat la 50 ani nu un pusti fara experienta.

Nu mai stiu nimic........asta e

Sentimentele, daca exista, nu pot pieri asa usor. Ai dreptate.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In urma cu cateva zile spunea ca ma iubeste si nu poate trai fara mine si acum asa dintr-o data doar ca l-am cicalit sa nu mamai iubeasca?Asta este semnul meu de intrebare,mai ales ca este un barbat la 50 ani nu un pusti fara experienta.

Nu mai stiu nimic........asta e

1 . din punctul meu de vedere diferenta de varsta .....face diferenta.

2. unde a plecat ? are si o alta familie ? ( nu trebuie sa-mi raspunzi mie , tie trebuie sa-ti raspunzi )

3 . daca spune ca nu te mai iubeste ....e o vorba : de unde nu e nici Dumnezeu nu cere

4 . Nu-l mai cauta , dai un timp si daca se intoarce nu-l intreba de ce a plecat si de ce a revenit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A plecat la el acasa ,este divortat tine legatura cu sotia, care are si ea o relatie cu altcineva dinainte de a divorta iar el locuieste cu fiica sa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×