Sari la conținut
Forum Roportal
SCRIITORUL

Cum va pierdeti timpul liber

Postări Recomandate

Cum evadati din real? In ce mod si daca va satisface indeajuns? Astept raspunsrui...

 

Fara CAPS la tot mesajul, please :huglove:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand sunt singura pun mana pe o carte..am o imaginatie bogata si mereu vizualizez ce citesc..dar numai daca am prins gustul sa citesc ca uneori nici nu vreau sa vad cartile..

 

sau cu prietena pe strada..poate sa fie galatiul plin ca numai noi existam..si din ras si distractie si daca avem si cativa marunti (nu avem nevoie de bani multi) ne facem si poftele...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In general cam asa imi pierd si eu timpul,adica citind.

In rest mai sunt ocupat cu pc-ul scriind ce scriu pe foi,mai desenez si mai citesc un sf sau ceva carte de la biblioteca din Gherla.

In rest mai desenez,mai scriu,si iarasi mai desenez ceva grafica de-a mea.

Ma satisface destul modul in care ies din realul acesta si patrund intr-un univers pararel,propriu mie

 

 

 

 

 

 

Incearca sa nu folosesti CAPS LOCK pentru tot mesajul. Mersi :flowers:

Editat de Shur'tugal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cand eram mai mica..aveam propriul meu stil de a scrie in jurnal..scriam tot ce am facut..ce credeam eu ca e mai important in versuri..copilaresti dar erau foarte speciale pentru mine :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Citesc....ori ascult o melodie si ma pierd definitiv. Depinde si de cat de captivanta este cartea/melodia respectiva.. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Timpul in general il pierd in fata calculatorului sau mai fac curat prin casa!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum evadati din real? In ce mod si daca va satisface indeajuns? Astept raspunsrui...

 

Fara CAPS la tot mesajul, please :lol:

:yahoo:

sa evadam din real?...unde, in cosmos, intr-o lume paralela?

inm timpul liber...hmm, cat d eputin am .atunci stau pe net, dar nu asa ...gandindu-ma la diverse lucruri!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×