Sari la conținut
Forum Roportal
Anonymus2012

O mica problema (sper)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salutare! am si eu o problema. mi-au aparut pe penis niste pete rosiatice care ma mananca si pe langa asta uneori apare un lichid asemanator cu sperma, dar in cantitate foarte mica si are un miros oribil, parca zici k miroase a ceva mort. as vrea sa stiu daca ar trebui sa merg la un doctor si daca da, la ce fel de doctor. multumesc pentru raspunsuri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mergi la un dermatolog si fa-ti un test de secretie.

 

De ce nu ceri medicului de familie trimitere..ea trebuie sa stie mai bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

u stiam ca barbatii merg eventual la urolog (sau in caz general, la dermatolog)....nu la ginecolog.

In fine, mediculd e familie stie cel mai bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Precis ai o infectie, cel mai probabil din aceea care se transmite sexual. La doftor cu tine cat ai zice peste ca problema nu e asa mica precum speri. Nici enorm de mare nu este, decat daca te diagnosticheaza cu sifilis. Atunci ai pus-o. :lol:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Precis ai o infectie, cel mai probabil din aceea care se transmite sexual. La doftor cu tine cat ai zice peste ca problema nu e asa mica precum speri. Nici enorm de mare nu este, decat daca te diagnosticheaza cu sifilis. Atunci ai pus-o. :lol:

Mor de rasssss :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salutare! am si eu o problema. mi-au aparut pe penis niste pete rosiatice care ma mananca si pe langa asta uneori apare un lichid asemanator cu sperma, dar in cantitate foarte mica si are un miros oribil, parca zici k miroase a ceva mort. as vrea sa stiu daca ar trebui sa merg la un doctor si daca da, la ce fel de doctor. multumesc pentru raspunsuri

 

 

pe ce parte a p..enisului ti-au aparut petele, pe stanga sau pe dreapta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Secretia asta, urat mirositoare, iti apare in special dimineata ? ( picatura "Bonjour" )Daca da, atunci cel mai sigur e o infectie cu Neisseria Gonorrhoeae, sau gonococ, mai pe inteles. Adica, gonoree. Te du' de urgenta la medic sa-ti dea cefalosporine, sau ce ti-o da, ca sa-ti treaca. Si grija cu cine te calaresti.

 

Si nu are nicio treaba cu dermatologia. Poti incerca si la infectionisti, microbiologi, urologi ( astia tot la infectionisti te trimit pana la urma ).

Editat de Renaissance'91
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×