Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Partenerii pe prima pagina

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am adaugat partenerii pe prima pagina (mi se pare normal ca daca ei imi trimit vizitatori si eu sa le trimit).

 

Deocamdata sunt afisati la intamplare. Urmeaza sa fac un script cu care sa afisez partenerii care mi-au trimis cei mai multi vizitatori in ziua precedenta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de vizitatori, ai vre un linca anume pentru clicca, care contorizeaza? Ca eu am pus un singur linc spre siteul tau. :dee cred......

 

Si inca ceva:

Referate - 1147 vizite **(astea au venit de la tine la mine pe site???)**

 

http://www.referate.ajutor.org.ro/

Descarcati gratuit peste 1000 de referate, lucrari de diploma si de licenta. Exista posibilitatea de a cere un referat cu o anumita tematica contra cost (0.8$/pagina).

Categorie: Educatie: Referate

 

Poti sa scimbi te rog detaliile?? pls. vezi ca am 1640 referate, si pe linga toate referatele de pe site mai este si o sama de glume inteligente, perle...

Te rog. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Referate - 1155 (9) vizite

 

Primul numar reprezinta numarul de vizitatori unici care au venit de la mine la tine.

Al 2-lea numar reprezinta numarul de vizitatori unici care au venit de la tine la mine (este afisat doar la parteneri).

 

In priviinta descrierii trimite-mi un mesaj privat (sau poti adauga din nou pagina cu noua descriere) cu noua descriere pe care o vrei (sa fie tot in genul celei care e acum).

 

Pe viitor a sa adaug un formular de modificare (internetul este un mediu care se schimba rapid).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×