Sari la conținut
Forum Roportal
pisycutza_blonda

o anume viata

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

e seara totul e pustiu parca m-au parasit toate o data cu el , parca tot ceea ce am crezut pana akum s-a evaporat o data q plecarea lui , chiar si motivul pentru kare traiesk intr-o lume atat de perversa , o lume care vrea mai mult raul decat binele.acum au inceput sa cada lacrimi din ochii impaienjeniti de atata durere ce o poarta singur sufletul meu ajuns k o ruina a unui castel construit in urma cu mii de secole din cauza iubirii neiertatoare si krude.prostia se plateste imi spunea el candva dar nu demult si are dreptate desi vina nu o am doar eu , l-am rugat sa imi spuna l-am rugat chiar sa mai stea dar a plecat nepasator lasandu-ma in urma lui ca o parere ce nu mai avea rost pentru el dar a reusit sa dovedeasca un singur lucru ca ma iubeste si sa ma faca sa-l vreau inapoi mai mult desii poate fii prea tarziu acum dar il iubesc . e centrul universului meu e acel ceva care ma face sa vreau sa ma mai trezesc dimineata dupa o noapte de cosmar , e soarele ce imi incalzeste inima atunci cand e innorat , lumina din ochii mei , fara el simt cum toate o iau razna nu mai pot face nimic , imi doresc sa revina acum mai mult ca niciodata in viata ce fara el n-are sens ....viata mea

acum ca aplecat amintirea lui plecand imi bantuie inima neincetat facandu-mi gandurile s-o ia razna il iubesc mai presus decat propria viata as sacrifica totul pentru el chiar si pe mine ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand, bun venit pe Roportal.

In al doilea rand, niste rugaminti:

1. Cand incepi un topic de discutie, indica si ce doresti a se discuta.

2. Te rog nu mai folosi abrevieri de chat de genul "k" in loc de "ca". Mai multe lamuriri gasesti aici.

 

Multumesc mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar totusi draga pissi despre cine vorbesti tu? Cine a plecat? (tata , iubitul) ce tot indrugi acolo?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sigur vei cunoaste alt baiat si vei spune de el la fel si dupa el va fii altul si tot asa!!!Daca incerci sa iti inlaturi gandurile sigur ii vei uita!!!

Sa nu faci prostia sa te gandesti la sinucidere!! :salut:

Take care :P

Editat de cristy_05

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sigur vei cunoaste alt baiat si vei spune de el la fel si dupa el va fii altul si tot asa!!!Daca incerci sa iti inlaturi gandurile sigur ii vei uita!!!

Sa nu faci prostia sa te gandesti la sinucidere!! :hi:

Take care :o:

 

 

Vezi ce idee tampita i-ai dat? Sper sa fie alte motive pt care nu a mai intrat aici decat sa iti fi urmat sfatul! :o:

 

:o:

 

Sacrifica-te!

 

 

:roll:

 

Incep se te simpatizez din ce in ce mai tare! 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×