Sari la conținut
Forum Roportal
Anca1122

Mama ne-a distrus familia!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu votez bullshit, have fun.

 

Sunt multe bullshituri pe aicea, asa e. Dar daca m-as apuca eu sa povestesc ceva dintr-o familie foarte bine cunoscuta de mine, ai zice ca mi-am ratat cariera de Eugene Ionesco.

 

 

 

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Topicul asta se alatura cu brio pe lista recentelor topicuri de senzatie, care mai de care mai uimitor:

 

1. Inselata (barbat gay sau bisexual, cu 3 cetatenii, garsoniera la Belgrad echipata cu sisteme de spionaj audio instalate de nevasta) http://www.roportal....92776-inselata/

2. Prizoniera (casatorita cu sot care-i macina somnifere si calmante in mancare ca sa poata el sa mearga la corve. Parasit sot, bagat divort, impacat din nou cu sot, pastilata din nou de sot) http://www.roportal....858-prizoniera/

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mama se caieste? Nu prea pare.

Probabil sa caieste ca hotul caruia ii pare rau ca a fost prins nu ca a furat. Daca intradevar se caieste realmente, inseamna ca nu fu orgasmele indeajuns de bune, altfel garantat ca nu s-ar mai caii.doh.gif

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil sa caieste ca hotul caruia ii pare rau ca a fost prins nu ca a furat. Daca intradevar se caieste realmente, inseamna ca nu fu orgasmele indeajuns de bune, altfel garantat ca nu s-ar mai caii.doh.gif

Dar poate este o doamna bine.

:shifty:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mama ta arata mai bine decat tine?

E popsibil ca maica'sa sa arate ca alea din Sex in the City, iar ea ca Ugly Betty. Mai stii....

 

Dar poate este o doamna bine.

:shifty:

Normal. Ba chiar as avea pretentii sa arate crima purisanca, altfel chiar ca af fi si mai de tot toata tarasenia.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

zi merci ca nu apucasesi sa te mariti :o:

In cazul ala, daca ar fi ramas maica'sa gravida printr-un miracol, fiul ei vitreg i-ar fi fost si frate. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

relatia cu parintii ar trebui sa se bazeze in primul rand pe respect insa in cazul de fata eu consider ca purtarea mamei tale nu poate fi iertata si din acest motiv nu ai ce relatie sa mai cladesti cu ea pentru ca orice ai cladi se va destrama ca un castel de carti de joc pentru ca prin atitudinea ei si - a castigat reputatia de femeie nedemna de incredere si de respect mai ales ca a distrus cativa oameni in drumul ei si relatia ei cu tine.Sincer vorbind eu intr-o astfel de situatie nu as putea nici sa uit nici sa iert

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am ajuns sa cred ca omul e capabil de orice si ca acel cliseu cu viata bate filmul e foarte adevarat. Daca exista oameni ca Fritzl pe lumea asta, e posibil orice.

 

Pe de alta parte genul asta de relatii sunt abordate in entertainment ca placeri interzise, nevoia unei femei mature de a isi reconfirma sarmul etc, nu ca ceva jegos, cum sunt in realitate. Probabil si fetisizarea a tot ce e interzis le creeaza unora fantezii de genul.

 

Evident nu e nimic de bun in situatia asta, dar daca te maritai si aveati copii ar fi fost si mai rau. Macar ai aflat cu ce fel de om iti imparteai viata.

Editat de Finnian
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×