Sari la conținut
Forum Roportal
Eagle1985

Cine ma poate ajuta?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am cunoscut-o pe internet. Tinem unul la celalalt,dar e o problema cu distanta si ca ne vedem rar. Ea ar vrea sa vin la ea in oras. Parintii ei nu o lasa sa se mute la mine in oras si in plus de asta nu prea vad multe posibilitati in acel orasel. Numai Dumnezeu stie ce viitor vom avea mai ales k am si alte prioritati. Ce parere aveti despre relatiile la distanta?

Editat de Eagle1985

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu dureaza. Exceptiile sunt putine si voi nu pareti sa fiti una. Pierdere de timp si de energie, in schimbul unor iluzii, vise cu ochii deschisi, asteptare, asteptare, sperante duse pana la epuizare nervoasa.. dupa care puff.. te trezesti.

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

... Ce parere aveti despre relatiile la distanta?

 

 

din ce in ce mai frecvente. multi cunosc pe internet un partener de viata si tocmai distantei si dificultatilor care apar pe parcurs astfel de relatii se dovedesc a fi solide si frumoase daca rezista timpului

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am cunoscut-o pe internet. Tinem unul la celalalt,dar e o problema cu distanta si ca ne vedem rar. Numai Dumnezeu stie ce viitor vom avea mai ales k am si alte prioritati. Ce parere aveti despre relatiile la distanta?

De cat timp va cunoasteti?

 

din ce in ce mai frecvente. multi cunosc pe internet un partener de viata si tocmai distantei si dificultatilor care apar pe parcurs astfel de relatii se dovedesc a fi solide si frumoase daca rezista timpului

 

Da exista cazuri.Depinde de oameni.Celor care le plac provocarile, li se vor intensifica emotiile cu privire la celalalt partener.Dar cei, care nu sunt prea pasionati de adrenalina sau aventuri, se vor plictisi repede.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din ce in ce mai frecvente. multi cunosc pe internet un partener de viata si tocmai distantei si dificultatilor care apar pe parcurs astfel de relatii se dovedesc a fi solide si frumoase daca rezista timpului

da, intr-un fel distanta poate fi un test pentru relatie....depinde insa de persoane, de incredere, de gradul de toleranta la abstinenta :D

Editat de Equilibrium Girl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt cam 800 de km intre noi si ne cunoastem cam de 3 ani dar de curand am inceput

sunteti destul de departe unul de celalalt....poate puteti sa va mutati fie tu la el fie el la tine.....altfel cred ca relatia va rezista greu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×