Sari la conținut
Forum Roportal
e-X-plorer

E POSIBIL SA PRIMESTI BAN PE YAHOO MESSENGER?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

...Am eu o falsa impresie, e doar un zvon sau chiar se dau ban-uri si utilizatorilor de Yahoo Messenger? Daca DA, i s-a intamplat vreunuia dintre voi asa ceva? Te avertizeaza adminul de la Yahoo! (printr-un mesaj sau ceva de genul) in cazul in care ai fost banat despre ce si cum,etc...? Motivele banarii, nu m-ar interesa pt inceput, decat daca se dau si pt alte motive mai putzin asteptate de majoritatea userilor. Chiar m-ar interesa,pls. Va astept!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De asa-numitele "Yahoo booters" am auzit...dar de banuri inca nu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...Am eu o falsa impresie, e doar un zvon sau chiar se dau ban-uri si utilizatorilor de Yahoo Messenger? Daca DA, i s-a intamplat vreunuia dintre voi asa ceva? Te avertizeaza adminul de la Yahoo! (printr-un mesaj sau ceva de genul) in cazul in care ai fost banat despre ce si cum,etc...? Motivele banarii, nu m-ar interesa pt inceput, decat daca se dau si pt alte motive mai putzin asteptate de majoritatea userilor. Chiar m-ar interesa,pls. Va astept!

 

 

 

Poate se dau ceva asa zise ban-uri pentru spam ... inca nu am auzit pe nimeni sa primeasca...

Mai poti sa-ti floadezi tu contul si atunci sa ti-l dezactiveze pt o perioada de timp (am patit si nu mi-a mers 2 zile)... (cred ca ti-l dezactiveaza ei ... nu sunt sigur)...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...Am eu o falsa impresie, e doar un zvon sau chiar se dau ban-uri si utilizatorilor de Yahoo Messenger? Daca DA, i s-a intamplat vreunuia dintre voi asa ceva? Te avertizeaza adminul de la Yahoo! (printr-un mesaj sau ceva de genul) in cazul in care ai fost banat despre ce si cum,etc...? Motivele banarii, nu m-ar interesa pt inceput, decat daca se dau si pt alte motive mai putzin asteptate de majoritatea userilor. Chiar m-ar interesa,pls. Va astept!

N-am auzit nimic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu , nu cred ca iti poate da cineva BAN pe yahoo messenger. Doar IGNORE, dar asta e alta poveste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×