Sari la conținut
Forum Roportal
Armandel88

O iubesc dar nu-mi raspunde

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

acunm2ani am luat legatura cu o fata mai mica ca mn cei drept ea are18ani si eu27,insa la inceput a fost o gluma dar pe parcurs a devenit cv serios ne zicem totul am vorbit mereu incetu cu incetu a inceput sa creada in mine si iam trimis scrisori felicitari de sarbaori pana aici cv obisnuit insa dupa1an am inceput sa nu mai rezist fara ea si nu mi-am dat seama dar m-am indragostit de ea si aveam sentimente profunde pt ea doar ca inca nu stiam.

intr-o zi iam marturisit ca desii poate nu crede m-am indragostit de ea co iubesc chiar o iubesc nu sunt doar vorbe asa ca ma supus fara sa stiu la niste teste si am ajutato mereu apoi a inceput sa ma cvaute si ea io mentinand distanta ctv saptamani sa vad ce face.Am fost plecat2luni in Italia si curios in acel timp nu ma cautat nu mia vorbit pe mess nimica nici un msg absolut nimic si atunci mi-am dat seama ca poate a uitat de mn ori pur si simplu ma trateaza ca si cum as fii un vecin cu care ii este indiferent cand ia legatura am cautao era pe mess si nu raspundea ba online ba offline si am intrebatio dc ma evita si altele nu mia raspuns oricum era la sat la bunici si acolo netu merge greu asa mia zis cand m-am intors dar cv numi venea sa cred simteam cami ascunde cv

Bine am acceptat desii ma durea crezand ca o voi pierde si ca sa plictisit si no sa mai aud de dea.

dupa ce am venit acasa am luat legatura si era rece desii no intyelegeam mi-am cerut iertare daca in msg am parut banakl ori disperat a zis ca intelege si nui nimic iam zis ca in astea 2luni m-am gandit mereu la ea dar nici o reactie.atunci desii ma durea sufletu rau am lasato cv vreme si nimic iam trimis o scrisoare nimic nici o reactie ma luat intr-o seaera plansul apoi dupa cateva zile ma cautat dc nu raspund si din astea cand iam zis ca ea nu raspunde a zis cai obosita ocupata cu scoala teze una alta am inghiti si am zis aha am inteles dar dupa ce au trecut 2ani relatia noastra a devenit mai intima adica vorbeam cu ea orice ma refer la chestii intime cand ma duceam la munca smsuri desii stia ca sunt in timpu orelor de munca in pauza ii raspundeam discutii noaptea tarziu ne alintam la telefon si prin sms vorbeam si chestiii serioase si cand sio facut iubit am inteles ca bun prieten am tacut simi povestea tiot ce nui convenea ori aprecia la el si mia zisd cand era necajita di cauza lui o sfatuiam si multe chestii apoi dupa o vreme sa despartit de el si a zis nu am vrut sa ascult desii simteam ca ai dreptate ma facut prostu sa sufar tineam la el daca te ascultam nu sufeream ai mereu grimja de mn iti pasa intradevar si iam zis atunci eu te iubesc nu ma scund stii ca am fost mereu sincer cu tn ma doare rau si relatia continua si azi avem2ani si ctv saptamani si m-am certat odata cu ea bn nu cearta mia zis cv si iam zis cum poti tuti dai seama ce zici cum adica sunt catelu tau nu vreau sa fiu ala la care ii arunci o faramitura deci mai ranit ma doare ustura am plans nebuno din cauza ta si am inchis telu nu iam mai raspus la msg si dupa ctv min sia dat seama ce a facut ca pana atuci nu inteegea dc sunt suparat si cand as inteles msg intruna ca iartama taiemi capu te rog iartama nu am vrut sa zic asaa cv nu am vrut sa te jignesc in fine a trecut sa rugat mult de mn mia zis sai raspuns sa no umilesc ca se simte tare rau si iam zis lasama 2luni sami revun apoi mai vad daca continuam si a zis nu nu nu 2luni ma omule nu pot fara tn atata vreme hai 2sapt sa zicem dar2luni te rog iartama gata nu mai vb cu mn sa terminat chiar sa terminat eu nu vreau asa cv te rog iartama ma iubeai si acum ma lasi nu pot fara tn sdi imi pasa fara tn simt cami lupseste cv nu pot assa intelegema si am iertato dar nam uitat si in prezent ne intelegem mai bn decat atunci dar parca nu vrea sa im mai mult dc no inteleg va rog ajutatima datimki o idee am vazut ca daca o tin la distanta ma cauta reactioneaza dar atat astept sfaturile voastre pupp

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu, am vrut să citesc, dar văzând în ce hal e scris textul, începând de la titlu în jos, am renunţat. Câteva puncte şi nicio virgulă.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×