Sari la conținut
Forum Roportal
Andree.L28

Posibil sau imposibil?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Este primul meu articol publicat aici.Nu este ceva creeat din plictiseala,ci pur si simplu din curiozitate.Ce parere aveti despre intreaga

serie Harry Potter? Aici ma adresez in special fanilor inraiti,nu va pare rau ca s-a terminat totul?Nu va pare rau ca toata magia s-a dus?

Stiu ca poate pentru multi dintre voi aceasta poveste magica va avea mereu un loc special in inimile voastre.As dori sa va cer parerea

in legatura cu ceva,la prima vedere probabil irealizabil,imposibil.O continuare?Poate nu acelas personaj principal,povestea lui s-a incheiat,

dar acelasi loc,aceleasi obiceiuri.Acelasi Hogwarts,dar aventuri noi,elevi noi,profesori noi,pericole noi.Nu va-ti dori asta? Mai ales daca

ar fi realizat de un regizor roman?Credeti ca va reusi?Si poate cine stie,tehnologia va avansa cu mult pana cand el va fi gata sa inceapa

primul lui film legat de aceasta poveste.Sa presupunem ca finantare are suficienta,distributie,scenariu,cam tot ce ar necesita asa ceva,

dupa parerea voastra,ar reusi sa creeze din nou magica lume de la Hogwarts?(presupunand ca filmul nu se va numi Harry Potter iar povestea lui

sau numele sau vor fi rostite rar) :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Cam cum s-a desprins serialul Torchwood din seria Doctor Who, devenind independent? Da, ar fi o idee, indiferent cine il creaza, mai ales ca autoarea a lasat multe porti deschise spre alte povesti de genul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se va numi "The Son of Potter" :rot:

Gata ajunge cu povestea si cu

Hogwartsul. La inceput mi-a placut dar atata ce a lalait-o cu atatea flime incat m-am plictisit. Bine ca sa sfarsit cu bine. RIP Valdemort, sa-i traisca copii lui Potter si casa de piatra cu nevasta'sa. Mai mult chiar ca nu mai e necesar.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×