Sari la conținut
Forum Roportal
REBEL

America's Army!

Postări Recomandate

Cei care agreeaza shootere-le ar trebui sa joace America's Army un joc ce poate fi downloadat gratuit de pe www.americasarmy.com ! E super jocul, este facut de Departamentul Aparari al Statelo Unite, este gratuit pentru a arata tinerilor despre aramata: ce? cum?. De asemenea aveti un site care va monitarizeaza tot ce faceti in joc. ( apropo se joaca doar pe net) Puteti de asememenea sa intrati pe http://aaotracker.4players.de/usertracker.php?userid=370291 asta e contul meu..sper sa jucati ca este frumos... in alte tari este super jucat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aici se potriveste vorba aia: Cat platesti, atat primesti. Grafica e sa zic asa, invechita. Daca vrea sa o dea in realism cu armata, conflictele si alea alea, trebuie o grafica calumea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cei care agreeaza shootere-le ar trebui sa joace America's Army un joc ce poate fi downloadat gratuit de pe www.americasarmy.com ! E super jocul, este facut de Departamentul Aparari al Statelo Unite, este gratuit pentru a arata tinerilor despre aramata: ce? cum?. De asemenea aveti un site care va monitarizeaza tot ce faceti in joc. ( apropo se joaca doar pe net) Puteti de asememenea sa intrati pe http://aaotracker.4players.de/usertracker.php?userid=370291 asta e contul meu..sper sa jucati ca este frumos... in alte tari este super jucat.

 

Salut!

As avea si eu o mare rugaminte si consta in a-mi explica cum intru pe servere ca sa pot juca si eu online.

Tot am incercat, dar nu ma lasa daca nu fac traningul.

 

 

Multumesc frumos !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu la noapte vreau sa il dld. ieri am auzit de el si is curios ce poate.

 

 

sal

Ai aflat ceva nou despre acest joc? Eu tot nu reusesc fara sa fac acest traning.

Poate imi poti spune cum trec de acest traning sa pot sa intru pe joc online?

 

multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sal

Ai aflat ceva nou despre acest joc? Eu tot nu reusesc fara sa fac acest traning.

Poate imi poti spune cum trec de acest traning sa pot sa intru pe joc online?

 

multumesc!

 

Of, greu o mai fi! E simply - terminati intii trainingul, si dupa aia puteti juca online! Daca vreti ceva care sa arate bine si sa mearga fara training, incercati Total Combat: Elite. Cum banuiesc ca o fi tare greu sa dati de el, o sa postez eu azi-miine aici un topic nou cu cele mai tari FPS-uri gratuite in momentul de fata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu la noapte vreau sa il dld. ieri am auzit de el si is curios ce poate.

 

 

Salutare gameri .

 

Sant jucator de AA de 3 ani . Daca inca nu l-ati jucat si vreti sa descoperiti un shoter foarte realistic si de echipa va sfatuiesc sa va descarcati cei 2,5 gb cat are kitul in acest moment + patchul 281 care are si ala vreo 360 mb .

 

Jucatori de altfel sant destui din tara noastra chiar in momentul de fata sant si 3 servere romanesti hostate in germania a unor clanuri diferite ce s-au format incet incet .

 

Clanul din care fac eu parte are acum 25 de membri (toti activi) cu varste de la 17 la 40 de ani . Deci varsta medie a acestui joc este dupa mine undeva la 22 de ani .

 

Nu de mult am inceput impreuna cu alte clanuri sa incepem chiar organizarea unei ligi nationale (in colaborare cu TRU ce ne ajuta chiar si cu premii) deci acum se cauta echipe de 5 membri formate din clanuri sau jucatori independenti .

 

(pentru detalii exacte despre organizare si ptr inregistrare va asteptam pe forumul linkmania /sectiunea aa)

 

Deci am reusit cred sa trezesc cat de cat interesul despre acest joc .

 

Daca aveti nelamuriri va pot ajuta .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×