Sari la conținut
Forum Roportal
rusulsinguratic

ELENA UDREA

Postări Recomandate

Unde ati incadra-o pe doamna Elena Udrea:

1. in categoria "Nimfa" sau "Diva" o femei vulnerabila la intrigile barbatiilor?

2.in categoria "Amazoana" ,o perfida intriganta care ii face pe barbati victime, asemenea Cleopatrei Ptolemeos sau Zenobiei din Palmira?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In categoria "impostoare ajunsa mult prea departe" .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da are voie sa treaca asa de la un partid la altul? :flowers: de la PNL la PD? dupa cum bate vantu? :doh:

de fapt voie o avea da tine totusi de bunul simt....:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da are voie sa treaca asa de la un partid la altul? :flowers: de la PNL la PD? dupa cum bate vantu? :doh:

de fapt voie o avea da tine totusi de bunul simt....:D

Da tu crezi ca ea mai stie ce e ala bun simt?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca ar trebui sa vorbim asa despre dna Udrea. Poate ca este o victima...fiind manipulata de mafia rusa coordonata de Vitali Usturoi din Basarabia.Ea fiind doar o inocenta papusa blonda , este manevrata fara scrupule de mafia rusa din CSI.Poate ca are nevoie de un protector... care sa o zmulga din gheara lui Usturoi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iolelei ! Eu cred ca e mai degraba... spioana angajata de... presedintele Norvegiei ! :flowers:)))))) (Remember?)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

(aproape) off-topic:

Eu am o problema cu definitiile. Nu mi se pare ca nimfele si divele sunt asa vulnerabile la intrigile barbatilor... (invers e discutabil :kiss: )

Si nici pe amazoane nu prea le consider intrigante perfide. Alea obtineau ce vroiau cu arma in mana, nu prin susoteli de alcov :D

Iar Cleopatra.... hm... a fost o tipa inteligenta care a incercat sa mentina in picioare un imperiu maret care se clatina si a mai avut si tupeul sa se puna cu romanii care vroiau un os de ros... Ce perfidie! :doh:

 

Sorry, nu m-am putut abtine. Am incercat... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×