Sari la conținut
Forum Roportal
Misterart

NOU: Caricaturi live pentru nunti

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca organizezi o petrecere, o nunta, un botez, o aniversare sau orice alt eveniment atunci citeste mai jos:

 

!!!!Caricaturi live la evenimente!!!

 

Dar mai intai vreau sa te intreb:

 

1. Ai dori sa iti animi petrecerea intr-un mod nou si nemaivazut pana acum, astfel incat toti prietenii tai sa te tina minte si sa povesteasca cu zambetul pe buze despre tine?

 

 

Daca da, atunci acum poti alege serviciul de Caricaturi live la evenimente MisterArt!

 

Caracteristici:

- desene dragalase si amuzante, care nu scot elemente negative in evidenta

- tehnica noua, marker permanent pe hartie lucioasa

- viteza de desen 3-4 min/pers, 15-20pers/ora

 

Beneficii pentru tine:

- ai un mod nou si placut de a-ti surprinde invitatii

- oferi prietenilor un moment de relaxare si voie buna

- te simti mandru/a ca ai facut ceva diferit

- oamenii iti vor multumi pentru felul cum s-au simtit!

 

Noteaza acest numar: 0729.157.123 si vezi exemple, poze, marturii pe pagina de Facebook

 

Contact MisterArt

0729.157.123

and_dobos@yahoo.com

http://www.facebook.com/caricaturi.evenimente

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

!!!!Caricaturi live la evenimente!!!

 

 

Adica sint niste pictori sau artisti care se pricep la desenat precum sint la Paris in parcuri si peste tot cand te reprezinta dupa mai multe modele: figura de caricatura sau de basm, om politic actual sau ceva de vis!!! Pe copiii ar amuza nespus!!! depinde si cat costa o amintire din asta sofisticata si sa nu fie mare surpriza daca o batrinica nu vrea sa devina o noua linie de caricatura!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am lucrat cu acest artist. Stilul lui este unui total diferit de ceea ce am intalnit pe plaje, parcuri sau bulevarde fie ele din romania fie din Paris.

Este un stil comerical, din Las Vegas, capitala mondiala a divertismentului.

 

La nunta noastra, toata lumea s-a distrat si s-a simtit bine. Chiar si cei mai in varsta au fost desenati.

 

Recomand.

Editat de Hawaii85

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Recomand !! Deja marturiile clasice nu se mai poarta! se poate invita un caricaturist sa faca "marturii" iar invitatii vor ramane cu o amintire placuta . De asemenea am vazut deja la toate nuntile ca se face cate o surpriza cu dansatoare , gen o trupa de bellydance, sau dansuri pe diverse tematici. Si valsurile am observat ca numai sunt cele clasice,miri au inceput sa aibe diverse momente artistice.

Editat de ♫ Blues ♬
Edit reclama SEO

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am lucrat cu acest artist. Stilul lui este unui total diferit de ceea ce am intalnit pe plaje, parcuri sau bulevarde fie ele din romania fie din Paris.

Este un stil comerical, din Las Vegas, capitala mondiala a divertismentului.

 

Stiu ca sterg praful de pe acest topic insa tema este actuala, NUNTA.     

De Las Vegas nu vreau sa vorbesc, am fost acolo dar nu la nunta, insa cu acele desene am probleme ca nu mi-ar placea si n-as plati pentru asa ceva.

La acea adunare de rude si prieteni numit nunta parca nu caricatura le uneste!!!     Stiu ca pocaitii fac tot feluri de jocuri la petreceri ca ei nu bea, danseaza sau canta si trebuie sa omoare timpul cu ceva ca nici nu prea discuta cu altii, doar barfesc intre ei.  La nunti se mai deschid si cadouri ca de Craciun cateodata.

Insa acele desene/caricaturi provin din Paris ca-i place sau nu forumistului, ca din Europa a ajuns totul in State si s-a dezvoltat in ceva maaaaaaaaaaaare!!!

Am verificat pe Google si sint identice cu cele din Paris, eram curioasa despre ce ar fi vorba.

Pentru americani care n-au calatorit, devine o noutate locala ce n-au mai vazut. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×