Sari la conținut
Forum Roportal
IngDesignGo

Trupele DIAS

Postări Recomandate

Salutare tuturor! :crazy:

Am si eu o intrebare, am cautat si pe net raspunsuri la ea si tot fara rezultat, poate ma ajuta unul dintre voi. As dori sa stiu cum poti ajunge in trupele DIAS si daca trebuie ceva pregatire speciala .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salutare tuturor! :yahoo:

Am si eu o intrebare, am cautat si pe net raspunsuri la ea si tot fara rezultat, poate ma ajuta unul dintre voi. As dori sa stiu cum poti ajunge in trupele DIAS si daca trebuie ceva pregatire speciala .

sincer nu stiu sa-ti zic desi cred ca ar fi interesant de stiut acest lucru!

Da asculta, ptr. a fii deteciv particular trebuie sa fii lucrat la o agentie de paza, ca un gabor, preot...! dc? pai cica asa esti mai... CORECT :o: daca ai practicat una din meseriile astea ;)

Nu cred ca poti ajunge in trupele D.I.A.S daca nu ai fsot cel putin "copil de trupa" pe la varsta de 15,16 ani :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salutare tuturor! :yahoo:

Am si eu o intrebare, am cautat si pe net raspunsuri la ea si tot fara rezultat, poate ma ajuta unul dintre voi. As dori sa stiu cum poti ajunge in trupele DIAS si daca trebuie ceva pregatire speciala .

salut.acum nu se mai numeste dias ci spir.sotul meu a lucrat in spir,insa si-a dat demisia.oricum e superrrrr misto acolo,super,super,salariu e salariu,si ai ffff mult timp liber.bafta!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×