Sari la conținut
Forum Roportal
Andreyvrj

Razboiu Gigi Becali-Corneliu Vadim Tudor

Postări Recomandate

Dupa parerea mea Jiji mai bine ar pleca cu caprele!Aseara la OTV s-a luat de toti PRM-istii.Nu am stat pana la sfarsit sa vad daca a venit si Vadim dar cred ca nu a rezistat!!!aaaaaaaaaaaaaa................si avea si becali acolo o diploma!!neinteresant! :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a fost misto

ce a scris despre Gigi in Romania Mare... :crazy: cautati ziarul de ieri...:lol:)

 

eu tin cu Gigi!! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu tin cu

MINE!

Si nu cred ca exista vreun politician sau grupare politica, care sa mai faca asta!

Politica la noi, si nu numai, e o piesa de teatru.In Romania se joaca o tragicomedie care tinde sa transforme teatrul asta intr-un circ datorita aparitiei multor clovni care se cred actori!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

AM vazut emisiunea si pot spune cu mana pe inima ca oamenii astia sunt mult mai amuzanti decat d'alde Vacanta Mare sau Divertis... insa doar atat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
AM vazut emisiunea si pot spune cu mana pe inima ca oamenii astia sunt mult mai amuzanti decat d'alde Vacanta Mare sau Divertis... insa doar atat.

 

 

E amuzant, dar daca unul din ei ar ajunge presedinte vreodata, nu stiu ce amuzant ar mai fi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E amuzant, dar daca unul din ei ar ajunge presedinte vreodata, nu stiu ce amuzant ar mai fi!

 

 

Atunci nu ar mai fi deloc amuzant, ar fi jale mare. Dar iti dai seama ca ei nu o sa ajunga niciodata la asemenea functii. Sunt perfecti insa pe post de .."animatori" :crazy:)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
AM vazut emisiunea si pot spune cu mana pe inima ca oamenii astia sunt mult mai amuzanti decat d'alde Vacanta Mare sau Divertis... insa doar atat.

amuzanti in sensul: "As plange, dar nu ma pot opri din ras" ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
a fost misto

ce a scris despre Gigi in Romania Mare... :crazy: cautati ziarul de ieri...:lol:)

 

eu tin cu Gigi!! :)

Pot sa te intreb de ce tii cu Gigi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×