Sari la conținut
Forum Roportal
AndreiGN

Domeniu .com/.eu/.net/.org/.info/.biz gratuit

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Este vorba despre un concurs unde in fiecare vinere prin tragere la sorti, se alege un castigator al unui domeniu .eu. Pot certifica faptul ca site-ul este serios, eu castigand un domeniu .eu in urma cu doua zile.

Site-ul merge si pe baza invitatiilor, astfel incat daca o persoana invitata de tine castiga un domeniu .eu prin tragerea la sorti, tu castigi automat un domeniu .com/net/eu/org/info/biz la alegere.

La inceput trebuie doar sa iti faci cont, iar mai apoi in fiecare zi din saptamana (cu exceptia zilei de vineri) tot ce trebuie sa faci este sa intrii pe site iar cu datele cu care te-ai inscris trebuie sa participi(sa apesi un buton mai exact, atata tot ).

 

Pentru a participa urmeaza pasii de mai jos:

-Intra pe acest LINK

-In centrul paginii vei gasii "Formular inscriere concurs domeniu GRATUIT " . Tot ce trebuie sa faci este sa introduci numele tau sau username-ul si adresa de mail (trebuie o adresa de e-mail valida pentru revendicarea premiului) .

-Cu username-ul ce l-ai folosit si adresa de mail, intra in fiecare zi pe site si dai 'GO'. Te poti inscrie doar odata/zi.

Nu este obligatoriu inscrierea in fiecare zi, insa acest lucru sporeste sansele de castig.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×