Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salut! am mai intrebat .. si intreb din nou . sunt foarte necajit.. am o problema am facut dragoste cu prietenamea acum 3 zile.. neprotejati:(... la un moment cand am scos din ea am pus mana pe penis si am simtit un lichid era transparent.. nu miea venit altceva doar acest lichid

.. se poate sa fie insarcinata? astept raspuns.. va rog:((

Editat de Iepurila92

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum zice si nick-ul, ca iepurii a?

Pai ma Iepurila, ce anume nu tiea venit in primul rand, asta dupa ce ai simtit lichid care era transparent?

De aia e necesara educatia sexuala in scoli, este posibil sa fie insarcinata,o sa observi oricum mai tarziu.Aaa si daca aveai impresia, ca daca inainte sa termini o scoti si gata, s-a rezolvat problema, adicatelea nu exista nici o sansa ca ea sa ramana insarcinata, te-ai pacalit destul de rau.

Sanatate Iepurila, dai de baut, esti tatic ma!!! :flowers:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum zice si nick-ul, ca iepurii a?

Pai ma Iepurila, ce anume nu tiea venit in primul rand, asta dupa ce ai simtit lichid care era transparent?

De aia e necesara educatia sexuala in scoli, este posibil sa fie insarcinata,o sa observi oricum mai tarziu.Aaa si daca aveai impresia, ca daca inainte sa termini o scoti si gata, s-a rezolvat problema, adicatelea nu exista nici o sansa ca ea sa ramana insarcinata, te-ai pacalit destul de rau.

Sanatate Iepurila, dai de baut, esti tatic ma!!! :flowers:

 

 

in timp ce facem dragoste am schimbat pozitia

si am pus mana si am simtit acest lichid cami curgea .. si am vazut chestia asta da era transparent. nu mia venit sperma

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da' tu simteai acelasi lucru ca atunci cand ejaculezi?(gizas, nu-mi vine sa cred ca-s serios)

Contractii, treburi, chestii?

farele!!

lasa prostiile.

 

in timp ce facem dragoste am schimbat pozitia

si am pus mana si am simtit acest lichid cami curgea .. si am vazut chestia asta da era transparent. nu mia venit sperma

f. bine!

cauta insa pe viitor sa tii un calendar macar; ca de dat din buci vad ca stii...

cati ani ai, ne poti spune?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

farele!!

lasa prostiile.

Ce prostii Buleala, eu il intreb serios, e posibil sa nu-si dea saracu' seama ca a ejaculat.

I s-a spus lui ca sperma e alba, de parca doar culoarea asta e, uite, eu ii zic ca e si galbuie, e si transparenta.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:doh: ...mai farele

iarta-ma ca te intreb: da' tu cati ani ani?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×