Sari la conținut
Forum Roportal
mareexecutor

Semnalizarea si nu numai

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:D

atunci aia sub 25 de ani sa-si puna semn pe masina ca cele care exista pentru copii la bord.

sa scrie pe ele: conducator auto sub 25 de ani care nu semnalizeaza :rot:

pai altfel cum?

:pardon:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

http://www.promotor.ro/masini-noi/news/video-un-smecher-cu-bmw-provoaca-un-accident-grav-pe-autostrada-8535663/galerie-video

cu planșe copii să nu ziceți că facem literatură

 

azi telefonul la volan și despre fete

o dată demult o tipă mă abordează in parcare in fața blocului

domnu dacă nu vă supărați-io cum mișc de volan acum dacă roțile sunt îndreptate așa-roțile erau îndreptate spre dreapta mașina-i era între altele două iar ea trebuia să dea cu curu ca să iasă.

mă zic, prin încercări repetate și ai să vezi că reușești

zilele astea ne intersectăm intr-o intersecție. grea intersecție in oraș, astfel încât multi o ocolesc. Ea în mijlocul intersecției (nu blocadecât trei sensuri de mers) placidă cu telefonul la ureche povestea. Îi fac cu mâna „Mărie tu ?!. Încotro ?„

Ea îmi răspunde citeț pe buze. Ce p**a mea vrei ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Azi despre cei care vor sa fie mereu in fata.

 

Oprisem intr-o zi la un semafor pe un drum in lucru. Eram prima in coloana. Dintr-o data un bolid negru, da' negru tot, parca nici geamuri nu mai avea, trece pe langa mine si se propteste in fata mea cam prin dreptul semaforului. Ce-mi vine mie, bag masina in viteza si rulez putin apropiindu-ma de el. Desteptul vede, crede ca e deja verde si o ia la sanatoasa doar ca sa se intalneasca bot in bot cu o coloana de masini care venea din sens opus (doar aveau verde) si, na... acuma da-i inapoi cu spatele, pana ajungi ultimu, ultimu... si uite asa, cel dintai ajunge ultimul :lol:

 

PS. in timp ce-si da inapoi curu' lui de bolid intoarce capul si-imi arunca o privire ucigatoare :x:

 

:rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ba !

frate

nu suntem in 1900 cand inca nu exista reguli de circulatie pentru carutele de pe strada !

mie nu imivine sa cred ca tu vorbesti serios !?

 

:D

atunci aia sub 25 de ani sa-si puna semn pe masina ca cele care exista pentru copii la bord.

sa scrie pe ele: conducator auto sub 25 de ani care nu semnalizeaza :rot:

pai altfel cum?

:pardon:

asa un colant arfi :

"increzut la volan"

 

arfi exact asa de periculos ca si blondele la volan !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Azi era sa cad in cap pentru ca un Renault cu numere de Spania nu a semnalizat schimbarea benzii. Nu semnalizati, copii, data viitoare poate n-o sa mai franez... Sunt curios daca un motor din fonta si cadru din otel pot ajunge pana la sofer... Eu oricum o patesc si daca franez si daca nu, cand o fi sa fie, asa ca s-o pateasca si el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e nervant participantul la trefic care e increzut sau nu semnalizeaza

odata am remorcat un autobuz

(camion recuperator cu 4 axe si autobuzul avea 2 nivele si era agatat de axa viratoare ) :)

un ansamblu de vehicule impresionant si inpunator de respect

intran in intersecti fara sa ma intereseze prioritatea

rulam incet si fiecare se dadea din calea mea

si cei care eventual nu mau oservat aveam goarna de vapor !

:)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×