Sari la conținut
Forum Roportal
Demisec

M-a inselat..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

asta e povestea mea..ca a multora cred.am intalnit'o acum 3 ani si jumatate si ne'am indragostit unu de altu..am stat la inceput 2 luni impreuna iar eu a trebuit sa plec in italia..am tinut legatura dar dupa 5 luni ea deja umbla cu unu..avand in vedere ca noi tineam legatura si urma sa vin acasa..am suferit mult atunci..ca ma atasasem mult de ea..am venit aksa dupa 2 luni dupa ce m'a inselat..ea la lasat pe el si sa intors la mn..am acceptat, o iubeam prea mult!eu trebuia sa plec inapoi..dar nu am mai facut'o,banii nu ma faceau fericit,asa cum ma facea ea,dupa aproape 2 ani ma duc intr'o zi la ea la scoala si knd sa o astept ea coboara dintr'o masina a unui "prieten" de al meu dak se poate numi asa,am avut o criza de nervi..si am lovit-o de cateva ori.peste 1 zi am aflat ca era cu ala.am stat despartit 1 luna,tot eu ca prostu am cautat'o..ca nah iubrea e mare.. ).a renuntat la ala si ne'am impacat..totul bn si frumos un timp.de multe ori facea cearta si au fost momente knd am mai dat in ea ca imi scotea peri albi..la orice cearta punea paie pe foc intr'una. spre rusinea mea.puteam proceda altfel.dar unde nui cap vai de picioare.. .Acum revenind in prezent vara asta..ea a plecat la mare la munca..si eu?am ramas aksa normal )eu am un caine si nu aveam cu cn sa il las..stau singur si nu am putut sa ma duc.ea sa schimbat mult de knd a plecat din iunie.multe certuri..mereu nevoasa..nu o interesa de mn.specific ca sunt primul barbat din viata ei..ea are 18 ani eu 20 momentan..Si ieri am aflat ca acum 1 an ea sa intalnit cu primul care mi'a facut faza knd am fost plecat..s'au sarutat,s'au imbratisat..multe alte lucruri saruturi pe la scoala din cate am inteles..am vb cu ea..mi'a recunoscut unele lucruri da nu pe toate..imi spune ca ma iubeste si ca vine aksa si plecam amn2..ce sa mai cred? eu am inselat'o de 2 ori..dar knd? dupa cearta knd a plecat la mare am stat despartiti..ca pe ea nu o mai interesa de mn..si eu am facut'o cu 2 de atunci..nu relatii..doar pat si atat..dar acum dupa ce stiu sigur ca a umblat cu ala..ma simt groaznic...vb cu ea si imi zice ca ii pare rau ca vedea altfel lucrurile atunci,ca ma iubeste,ca nu ma lasa niciodata..ca vrea sa plecam amn2 (unu din visele noastre).cum sa o iert? merita? ce sa fac?..doare a dreq de rau ..si nu pot sa imi revin..de 2 luni sunt asa..si situatia s'a inrautatit aseara knd am aflat help..with something ..am slabit 10kg in 2 luni..un sfat va rog ..si eu o iubesc mult..si o vad perfecta..si nu e asa deloc asta e povestea mea..ca a multora cred.am intalnit'o acum 3 ani si jumatate si ne'am indragostit unu de altu..am stat la inceput 2 luni impreuna iar eu a trebuit sa plec in italia..am tinut legatura dar dupa 5 luni ea deja umbla cu unu..avand in vedere ca noi tineam legatura si urma sa vin acasa..am suferit mult atunci..ca ma atasasem mult de ea..am venit aksa dupa 2 luni dupa ce m'a inselat..ea la lasat pe el si sa intors la mn..am acceptat, o iubeam prea mult!eu trebuia sa plec inapoi..dar nu am mai facut'o,banii nu ma faceau fericit,asa cum ma facea ea,dupa aproape 2 ani ma duc intr'o zi la ea la scoala si knd sa o astept ea coboara dintr'o masina a unui "prieten" de al meu dak se poate numi asa,am avut o criza de nervi..si am lovit-o de cateva ori.peste 1 zi am aflat ca era cu ala.am stat despartit 1 luna,tot eu ca prostu am cautat'o..ca nah iubrea e mare.. ).a renuntat la ala si ne'am impacat..totul bn si frumos un timp.de multe ori facea cearta si au fost momente knd am mai dat in ea ca imi scotea peri albi..la orice cearta punea paie pe foc intr'una. spre rusinea mea.puteam proceda altfel.dar unde nui cap vai de picioare.. .Acum revenind in prezent vara asta..ea a plecat la mare la munca..si eu?am ramas aksa normal )eu am un caine si nu aveam cu cn sa il las..stau singur si nu am putut sa ma duc.ea sa schimbat mult de knd a plecat din iunie.multe certuri..mereu nevoasa..nu o interesa de mn.specific ca sunt primul barbat din viata ei..ea are 18 ani eu 20 momentan..Si ieri am aflat ca acum 1 an ea sa intalnit cu primul care mi'a facut faza knd am fost plecat..s'au sarutat,s'au imbratisat..multe alte lucruri saruturi pe la scoala din cate am inteles..am vb cu ea..mi'a recunoscut unele lucruri da nu pe toate..imi spune ca ma iubeste si ca vine aksa si plecam amn2..ce sa mai cred? eu am inselat'o de 2 ori..dar knd? dupa cearta knd a plecat la mare am stat despartiti..ca pe ea nu o mai interesa de mn..si eu am facut'o cu 2 de atunci..nu relatii..doar pat si atat..dar acum dupa ce stiu sigur ca a umblat cu ala..ma simt groaznic...vb cu ea si imi zice ca ii pare rau ca vedea altfel lucrurile atunci,ca ma iubeste,ca nu ma lasa niciodata..ca vrea sa plecam amn2 (unu din visele noastre).cum sa o iert? merita? ce sa fac?..doare a dreq de rau ..si nu pot sa imi revin..de 2 luni sunt asa..si situatia s'a inrautatit aseara knd am aflat help..with something ..am slabit 10kg in 2 luni..un sfat va rog ..si eu o iubesc mult..si o vad perfecta..si nu e asa deloc :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Baga-ti mintile-n cap.

Osul de curva nu are lecuire.

 

Si daca te-ai impaca cu ea, nu te-ai mai suporta pe tine insuti, te vei desconsidera.

 

Curva are putere mai mare ca Dumnezeu, face adevarate minuni: o vezi perfecta, te face sa te simti tot tu vinovat, iti da iluzia ca o iubesti, slabesti in progresie geometrica, samd.

Vedenii, nepoate.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-ai treaba cu impacatu', nu fii prost, tine-o pentru sex, las-o sa viseze avioane, fa-ti alta in paralel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai mult decat pe tine?

 

exact, nu e deloc cum o vezi, adica perfecta.

 

am lasat multe pentru ea..i'am oferit multe..dar nimik din ce am oferit eu..nu a fost de ajuns :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am lasat multe pentru ea..i'am oferit multe..dar nimik din ce am oferit eu..nu a fost de ajuns :(

 

 

aici e greseala, dar tie, tie ce ti-ai oferit, iluzii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ce vrei sfaturi? Vrei sa o schimbi acum la 18 ani? Sau visezi sa te casatoresti cu ea, sa faceti copii ( doar voi doi sau cu ajutorul prietenilor) si sa imbatraniti impreuna? Sau vrei sfaturi impotriva tristetii?

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce i-ai oferit?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai ce meriti. Tu nu meriti o fata buna, ca risca sa-si ia trosneala de la tine, ca asa esti tu, mai nervos. "Spre rusinea" ta, nu ti-a scapat doar o palma, ci ai batut-o pe proasta aia de mai multe ori.

De ce-ar vrea o fata cuminte sa stea cu unul ca tine? Sau tu vrei una cu capul plecat, sa nu-ti iasa din cuvant, ca altfel risca sa si-o ia peste ochi? Daca de la 20 de ani bati fetele..

"Demisec", deci le cam bei, ha? Ma intreb ce-o sa faci mai spre 40, incolo. Bautura combinat cu instincte de-astea.. Superb.

 

Nu ma mir ca nici un barbat de mai sus nu a amintit nimic de bataie. Atata timp cat e curva, merita, nu?

Editat de Amarena
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai ce meriti. Tu nu meriti o fata buna, ca risca sa-si ia trosneala de la tine, ca asa esti tu, mai nervos. "Spre rusinea" ta, nu ti-a scapat doar o palma, ci ai batut-o pe proasta aia de mai multe ori.

De ce-ar vrea o fata cuminte sa stea cu unul ca tine? Sau tu vrei una cu capul plecat, sa nu-ti iasa din cuvant, ca altfel risca sa si-o ia peste ochi? Daca de la 20 de ani bati fetele..

"Demisec", deci le cam bei, ha? Ma intreb ce-o sa faci mai spre 40, incolo. Bautura combinat cu instincte de-astea.. Superb.

 

Nu ma mir ca nici un barbat de mai sus nu a amintit nimic de bataie. Atata timp cat e curva, merita, nu?

 

1.ms de intelegere

2.am lovit-o pt ca am vazut'o cu altu in masina

3.dak as pune niku "curvaru" asta inseamna ca ma si caracterizeaza?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×