Sari la conținut
Forum Roportal
Maxell

Furata De Sub Nas oare?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut , sunt nou pe acest forum , ma numesc stefan si am 15 ani si as avea nevoie de niste sfaturi doarece as trece acest topic la sectiunea " necazuri " . Asadar ..."necazul" meu ...in toamna am inceput clasa a 8-a , si am avut o colega noua , Andreea , la prima vedere parea genul de fata , timida si nesociabila , dar toata clasa s-a inselat , inclusiv eu ... Acum , cand s-a terminat scoala , am realizat ca o plac si... am inceput sa ma port frumos cu ea si sa vad daca si ea ma place . Pana acum a dat cateva semne cum ca m-ar simpatiza dar nu imi pot da seama ... Problema mea este ca... acum , cand incepe sa dea semne ca si ea m-ar place ... un fost coleg , ii zice acum ca " oau ce frum esti fara ochelari " si chestii de genu asta, iar faza e ca el isi batea joc de ea ca era mai timida si ca poarta ochelari tot anul scolar , ma poate ajuta cineva , va rog :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gata, avem materie prima. :beach:

 

(da' acum am terminat de citit, il slabtz osciorul, retrag ce am zis mai sus).

Deci mai Maxell, iubirea e o chestie atat de frumoasa si de pura...eu te inteleg!

Editat de Sicilia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cu ce sa te ajutam? cu fostul coleg?

da...adica...fostu coleg are prietena... dar stiti cum sunt unii baitu e genu ala " vai fata uite a zis robi ca esti frum :roll: " presupun ca stiti tipu asta dupa care sunt moarte toate ...baiatu popular , dar defapt un prost care a intrat la liceu sportiv , fara pic de creier :yes: , iar fata .. iti dai seama ca e inteligenta dupa privire ...iar eu sper sa nu se lase pacalita ... si cu fata daca m-ati putea ajuta... as ramane dator

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Dar tu cum tii legatura cu ea acum? Sunteti vecini? Ca din cate stiu, e vacanta... Plus ca nu stii sigur daca mergeti la acelasi liceu sau nu...sau ma rog, la cate schimbari s-au facut in sistemul de invatamant...poate ma insel eu

Editat de Apodonos

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu suntem la acelasi liceu... dar tinem legatura , vorbim pe mess , iesim mai mereu in parc... mergem la inot...cum am spus mai devreme , uneori imi da impresia ca ma place... alteori exact invers... si nu stiu ce sa ma inteleg...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu suntem la acelasi liceu... dar tinem legatura , vorbim pe mess , iesim mai mereu in parc... mergem la inot...cum am spus mai devreme , uneori imi da impresia ca ma place... alteori exact invers... si nu stiu ce sa ma inteleg...

bun venit in lumea adultilor

asa e cu femeile !

dar poate !? poate dai de una care nu se joaca asa de multcu tine

si iti inapoiaza sentimentele date !

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce vrei sa zici ?? :blink:

cum explici tu

tipa se joaca cu tine

 

poate te vrea si asteapta sa adanciti relatia

sau poate asteapta altceva !?

pe altcineva

si tu esti doar asa sa treacatimpul

am zis poate !!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×