Sari la conținut
Forum Roportal
alin_benz

care dintre fete?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sunt nou pe forum dar am mai citit una alta din el si azi mam gandit sa ma alatur voua.prolema mea este urmatoarea: sunt in state si de curand niste fete au intrat in grupul nostru venite din romania, si pana sa realizez, am fost cu una dintre ele.ea are 18 ani, si nu pot sa zic ca nu sunt multumit d eea, dar ieri am iesit la cumparaturi, cu o colega de serviciu, cu care ma cun de vreun an, si pur si simplu mi sa parut mult mai matura, in tot ce discutam, si la un momentdat, a inceput sa ma tina de mana, si...nu stiu ce sa fac, as vrea sa raman amic cu prima persoana, si nu stiu cum sa ii zic ca indiferent de ce corp are, nu ma pot obisnui cu ea...si nu ash vrea sa afle de cealalta persoana pana cand nu voi fii sigur daca ma duc inainte cu relatia sau nu...21 avem amandoi si eu si persoana a 2-a...plzzz ce pareri aveti despre asta si daca ar fii niste fete, femei cu pareri as fii recunoscator...multzumesc :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceea ce vrei tu e visul multor barbati . Pana una alta traieste-ti viata dar nu uita ca ...daca alergi dupa doi iepuri (sau iepuroaice mai bine zis) nu prinzi niciunul(una)... :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca spui ca esti doar "multumit" de prima fata si pe deasupra nici nu te poti obisnui cu trupul ei, ti-ai cam raspuns singur la intrebare. Cat despre amanat pana cand esti sigur....., ce rost are sa minti fata. Poate ca se va implica mai mult in relatia voastra odata cu trcerea timpului si o sa-i fie si mai greu. Daca iti place mai mult cealalta, ok, dar nu fii egoist pastrand doua relatii doar ca sa fii sigur ca nu ramai singur.

Asta e parerea unei femei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Evit-o pe prima. Cel putin o perioada de timp. Da-i de inteles ca nu te intereseaza o relatie cu ea. Incearca sa-i explici ntr-un final ca iti place de altcineva si ca o posibila relatie intre voi doi nu ar merge. Succes! :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vezi care dintre ele ti se potriveste!!Si sa te gandesti bine ce a-r insemna sa fii cu doua fete deodata!!Daca o sa le iubesti pe amandoua ce o sa faci? :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×