Sari la conținut
Forum Roportal
siller

Măna de ajutor!

Postări Recomandate

Sall all !! Sunt siller un nou membru pe aicia si din cate am observat toti cereti ajutor

Ei bine acuma aveti ocazia-Puteti cere o mana de ajutor si cineva sau eu o sa incercam sa te ajutam 8)

Puteti sa ma contactati si la addresa mea pe e-mail ultra_sylver@yahoo.com :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Noroc ca ai aparut si tu.

Ai observat gresit, nu toti cerem ajutor. Daca ai vazut pe cineva ca are nevoie de ajutorul tau si poti sa i-l oferi adreseaza-i-te.

Editat de Gabriel Paduraru

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Noroc ca ai aparut si tu.

Ai observat gresit, nu toti cerem ajutor. Daca ai vazut pe cineva ca are nevoie de ajutorul tau si poti sa i-l oferi adreseaza-i-te.

Lasa omul sa se exprime liber.E dreptul lui-garantat prin constitutia tarii.Eu nu iau apararea nimanui-e drept SILLER a exagerat cand a zis''toti''.DAR numai eu si cu el ne-am oferit sa-l ajutam pe RAZCEK care are o problema f. grava la calc.-vad ca nu se inghesuie nimeni si probabil sunt unii care se pricep cel putin cat mine :yes: 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lasa omul sa se exprime liber.E dreptul lui-garantat prin constitutia tarii.Eu nu iau apararea nimanui-e drept SILLER a exagerat cand a zis''toti''.DAR numai eu si cu el ne-am oferit sa-l ajutam pe RAZCEK care are o problema f. grava la calc.-vad ca nu se inghesuie nimeni si probabil sunt unii care se pricep cel putin cat mine :yes: 8)
Ma bucur ca merge topicul meu la inceput am crezut ca nu merge :D )) :(

 

 

Ptr gabriel-Pui din cate am obs mam uitat asa in general si multi cer ajutor in genul cine are cartea asta ,cine are cel mai bun antivirus si tot asa... ;)

 

edit: e suficient sa scrii o singura data mesajul ;)

Editat de Shur'tugal

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

revin cu rugamintea pe care am facut-o si mai devreme. daca aveti carti scrise de Dan Brown sau Paulo Coelho va rog sa mi le trimiteti si mie pe adresa andrush.ro@gmail.com

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×