Sari la conținut
Forum Roportal
Chronos

Imagini mentale

Postări Recomandate

Am observat ca atunci cand ma concentrez pe o persoana, imi vin in minte lucruri legate de persoana respectiva. Din copilarie, momente importante din viata si imagini din viitor. Iar daca imi pune intrebari si continui, orice vre sa stie imi vine in minte. Aveti idee de ce? De asemenea, pot descrie imediat trasaturile care definesc persoana aia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E o abilitate, ai grija cum o folosesti. Incearca pe mine :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da? Cum adica sa incerc pe tine?

 

Adica sa incerci sa iti faci imagini mentale despre el/ea si sa spui ce informatii primesti.

Pe mine sa nu incerci, ca ma gadila.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei asta-i acuma. Sa dea dr**u, eu de ce n-am abilitati de genu asta? Eu sunt prea normala, si ma enerveaza.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am observat ca atunci cand ma concentrez pe o persoana, imi vin in minte lucruri legate de persoana respectiva. Din copilarie, momente importante din viata si imagini din viitor. Iar daca imi pune intrebari si continui, orice vre sa stie imi vine in minte. Aveti idee de ce? De asemenea, pot descrie imediat trasaturile care definesc persoana aia.

 

 

Si de cand ai aceasta abilitate?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei asta-i acuma. Sa dea dr**u, eu de ce n-am abilitati de genu asta? Eu sunt prea normala, si ma enerveaza.

Stai calma. Chestiile astea pot fi ca...negii? Nu stii cum sa scapi de ele, sa mai admiri si natura. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×